загрузка...

Фільм Нічні звірі (2016)

Nocturnal Animals
Постер до фільму Нічні звірі (2016)

У центрі сюжету фільму знаходиться жінка на ім'я Сьюзен. 15 років тому вона кинула свого чоловіка, який в той час був невідомим письменником. Зараз у Сьюзен розкішне життя - у неї власна арт-галерея в Лос-Анджелесі і прекрасний новий чоловік. Але одного разу в її ідеальне життя вривається темне минуле. Колишній чоловік хоче з нею зустрітися, але спочатку він надсилає їй рукопис свого роману з метою дізнатися її думку про його роботу. Як тільки Сьюзен починає читати рукопис, таємниці її минулого знову спливають назовні.

Немолоді, непривабливі жінки танцюють оголеними. Це частина арт-шоу на відкритті виставки в модній галереї Лос-Анджелеса. Куратор заходу - Сьюзен Морроу. Увечері вона повертається додому в свій розкішний будинок. Поштою приходить пакет, її колишній чоловік, Едвард Шеффілд, надіслав рукопис своєї нової книги, вона присвячена Сьюзен. У записці повідомляється, що Едвард пробуде в Лос-Анджелесі тиждень і хотів би з нею зустрітися. Вночі жінка не може заснути і приймає таблетки. Суботнього ранку чоловік Сьюзен, Хаттон Морроу, виправдовується, що не з'явився на виставці, оскільки у нього було багато роботи. Він стверджує, що повернувся додому пізно і не прийшов в ліжко до дружини, щоб її не будити. Сьюзен не спала до 4 ранку, вона знає, що Хаттон бреше, він не ночував удома. Сьюзен каже про рукописи, Хаттон зауважує, що вона не спілкувалася з Едвардом майже 20 років. Чоловік нагадує, що вони почали зустрічатися зі Сьюзен до того, як вона розлучилася. Хаттон повідомляє: він знову повинен виїхати у справах в Нью-Йорк. Подружжя тільки створює видимість фінансового благополуччя, вони фактично розорені, тому угода, яку повинен укласти Хаттон, така важлива для них.

У будинку Морроу проходить вечірка. Сьюзен зізнається своїй приятельці Алессії, що почувається нещасною. Та каже, що Сьюзен слід виходити заміж за гея, як це зробила вона. Чоловік Алессії, Карлос, розважає гостей невимушеними бесідами. Алессія для Карлоса завжди була єдиною жінкою в його житті, зі звичайними чоловіками таке важко уявити.

Вихідні Сьюзен проводить на самоті за читанням рукописів. Історія в них починається з того, що Тоні Хастінгс відправляється в далеку поїздку разом зі своєю дружиною Лорою та донькою-підлітком Інді. Вони їдуть 14 годин без ночівлі через Техас по пустельних дорогах, де немає сигналу мобільного зв'язку. Вночі машина з компанією провокує ДТП. Виникає конфлікт, Тоні не може захистити своїх жінок, вмовляння на відморозків не діють. Бандити б'ють Тоні, двоє відвозять в невідомому напрямку його дружину і дочку, третій кидає побитого чоловіка на пустирі біля звалища. Тоні шукає в темряві дорогу, щоб вийти до найближчого населеного пункту. На шосе жодна машина не зупиняється. Тоні пішки йде до віддаленої ферми, де просить дозволу скористатися телефоном.

Сьюзен в шоці. Вона відкладає страшну історію в бік, дзвонить чоловіку в Нью-Йорк. Той щойно приїхав в готель, він розмовляє з дружиною, поки його супутниця мовчить. Коли ліфт приїжджає на потрібний поверх, портьє звертається до жінки, Сьюзен переконується, що Хаттон в поїздці не один, а з коханкою.

Сьюзен знову чекає безсонна ніч за читанням рукописів Едварда. За сюжетом книги поліцейський на ім'я Боббі Андес розпитує Тоні про те, що трапилося. Той описує ситуацію. У копа виникає питання: якщо бандити були без зброї, чому Тоні дозволив їм відвезти дружину і дочку? Тоні плутано виправдовується. Боббі просить показати йому місце, де відморозок його покинув. Неподалік вони знаходять і кинуту машину Тоні. Боббі каже, що поруч є невелика халупа, де давно ніхто не живе. Поліцейський відправляє Тоні в мотель, щоб він там чекав результатів пошуків його сім'ї. Тоні пригнічений, він звинувачує себе в тому, що не зміг бути досить агресивним, коли дружина і дочка опинилися в небезпеці. Дзвонить Бобі і повідомляє: в халупі виявлені відбитки пальців Рея Мартіна, кілька років тому він звинувачувався в згвалтуванні, але був виправданий. Знайшли також дружину і дочку Тоні, обидві вони мертві.

Під враженням від прочитаного Сьюзен дзвонить своїй дочці, яка вчиться в коледжі. Дівчина схожа на Інді з роману Едварда. Недільного ранку вона ще спить (поруч з нею її хлопець). Сьюзен вибачається за своє безсоння і такий ранній дзвінок, вона кладе трубку. Потім відправляє по електронній пошті лист Едварду. Вона пише, що книга справила на неї незабутнє враження, пропонує зустрітися. Після цього Сьюзен вдається до спогадів юності: вона випадково зустрічає Едварда в Нью-Йорку, хоча обидва вони були з Техасу. Дізнавшись, що крім неї у Едварда немає в місті знайомих, Сьюзен запрошує його повечеряти.

Рукопис. Боббі говорить Тоні, що причина смерті його дружини - травма черепа. Два удари молотком або бейсбольною битою, вона померла без страждань. Доньці пощастило менше: її душили. Обидві були зґвалтовані. Пізніше Тоні отримує фото одного з підозрюваних. Убитий горем чоловік, схоже, не в змозі його ідентифікувати.

Флешбек. Під час вечері в Нью-Йорку Едвард зізнається Сьюзен, що дружив з її братом Купером тільки тому, що був у неї закоханий. У відповідь Сьюзен відкриває таємницю: Купер був закоханий в Едварда. Це не викликає у Едварда відрази, він лише шкодує, що давно не підтримував з ним зв'язок. Від Купера відреклися батьки, коли дізналися про його нетрадиційну орієнтацію. Сьюзен вважає своїх рідних самозакоханими, расистами, консерваторами. Вона не бажає бути схожою на свою матір. Едвард зауважує, що у них однакові сумні очі. Він запитує, чому Сьюзен кинула художній коледж. Та відповідає, що вона реаліст і нічого як художник добитися не зможе. Едвард вважає, що дівчина себе недооцінює. Сьюзен несподівано теж зізнається хлопцеві в любові, вона запрошує його до себе додому.

Рукопис. Тоні після загибелі дружини і дочки близько року перебуває в депресії. Потім він бере себе в руки, збриває бороду. Боббі викликає Тоні в Техас. Спіймали двох грабіжників, відбитки пальців яких збігаються з тими, що були знайдені в машині Тоні. Один був убитий при затриманні, другий, на ім'я Лу, знаходиться в поліцейській дільниці. Тоні приїжджає в містечко, він впізнає злочинця. Тепер потрібно знайти третього подільника - Рея Маркуса. По дорозі до його оселі Тоні дізнається, що у Боббі рак легенів. Поліцейський не бачить сенсу в тому, щоб кидати курити, йому залишилося жити не більше року. Вони приїжджають до убогого будиночку, де мешкає Рей. Нахабний хлопець грубіянить копу. Його садять в машину. Боббі заперечує, що йому знайомий цей автомобіль, він стверджує, що бачить Тоні вперше. Той поводиться набагато більш впевнено, ніж в ніч вбивства його сім'ї.

Флешбек. Сьюзен з матір'ю в Техасі. Мати забороняє дочці виходити заміж за Едварда. Вона вважає його слабаком. Сьюзен заперечує: Едвард чуйний і романтичний, вона його любить. Мати впевнена, що потім Сьюзен про це пошкодує, Едварду не вистачить амбіцій, щоб домогтися в житті чогось визначного. Вже будучи дружиною Едварда, Сьюзен знайомиться з його першим літературним досвідом. Вона незадоволена, говорить Едварду, що він пише тільки про себе. Той відповідає: він вкладає в творчість всю свою душу. Сьюзен вважає, що працювати в книжковому магазині і строчити щороку романи - не найкраща перспектива в житті. Едвард звинувачує дружину в тому, що вона перетворюється в таку ж міщанку, як її мати. На наступний день в навчальній аудиторії Сьюзен звертає увагу на красеня-однокурсника, Хаттона Морроу...

Інформація про фільм Нічні звірі (2016)

Рік: 2016
Країна: США
Кіностудія: Artina Films, Fade to Black Productions, Focus Features
Режисер: Том Форд
Основні актори: Емі Адамс, Джейк Ґілленгол, Майкл Шеннон, Аарон Тейлор-Джонсон, Айла Фішер, Армі Хаммер, Лора Лінні

Фільм Нічні звірі (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам