загрузка...

Фільм Нікчемний Я (2010)

Despicable Me
Постер до фільму Нікчемний Я (2010)

Грю не красень, з нього завжди всі сміялися та не долюблювали його. Бажаючи довести всьому світу, що він чогось вартий, Грю вирішує викрасти місяць Для цього він збирає армію міньйонів. Але ж це міньйони дивитись он лайн. Це такі створіння, які бажаючи тільки добра та керуючись самим добрими намірами можуть наробити таких справ, що потом буде непереливки. Але завдяки своїй милості їм все прощається.

З такою армією реалізація плану по викраденню Місяця затягнеться надовго. Та ще і не один Грю догадався викрасти небесне світило. Тепер конкуренти всіляко саботують його плани, часто-густо роблячи пакості відкрито.

Але Грю не може нічого з цим подіяти, тому що в середині він дуже добрий та чуйний. Йому залишилось тільки як найшвидше досягти своєї мети скачати торрент.

Ще в нього на піклуванні знаходяться троє сиріток. Він за них упадає всією душею. Ні в чому не відмовляє, старається у всьому допомогти та зарадити.

Як таке добре створіння додумалося викрасти місяця? Чи реалізує начебто злий геній Грю. Та що потім робитиме з армією міньонів?

Інформація про фільм Нікчемний Я (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: П'єр Соффін, Кріс Рено, Серджо Паблос
Основні актори: Стів Карелл, Джейсон Сігел, Расселл Бренд, Джулі Ендрюс, Вілл Арнетт, Крістен Віг, Міранда Косгров, Дена Гайєр, Елсі Фішер, П'єр Соффін

Фільм Нікчемний Я (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+9 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам