загрузка...

Фільм Нікіта (Її звали Нікіта) (1990)

Nikita / La Femme Nikita
Постер до фільму Нікіта (Її звали Нікіта) (1990)

Кардинальні зміни у житті завжди проходять важко, однак часто дарують другий шанс почати все заново. Головна героїня стрічки «Нікіта (Її звали Нікіта)» відчула це на собі повною мірою. Дівчина була звичайною наркоманкою, яка з друзями грабувала аптеки заради декількох нових доз. Одного разу за таким заняттям їх застала поліція і Нікіті присудили 30 років без права на оскарження справи. Героїню відправили у тюрму де вкололи сильний апарат.

Проснулась дівчина у невідомому приміщені куди увійшов незнайомий чоловік. Він представився членом національної розвідки і запропонував дівчині вибір – померти або співпрацювати з ними. Довгий час вона не хотіла погоджуватися однак була змушена щоб зберегти своє життя. Тепер її почали навчати мистецтву бути професіональним агентом кращі вчителі Франції. Уроки були важкими, але молода і вправна Нікіта швидко все змогла освоїти.

Дівчину зробили законсервованим агентом, який почне нове життя у Парижі. Саме там вона зустріла своє перше кохання. Довгий час все йшло по плану, однак одне завдання зіпсувало все розташування справ. Варто скачати торрент стрічки щоб подивитися як зможе героїня виплутатися з цієї складної ситуації.

Інформація про фільм Нікіта (Її звали Нікіта) (1990)

Рік: 1990
Кіностудія: Gaumont
Режисер: Люк-Бессон
Основні актори: Анн Парійо /Anne Parillaud/, Жан-Юг Англад /Jean-Hugues Anglade/, Чекі Каріо /Tcheky Karyo/, Жанна Моро /Jeanne Moreau/, Жан Рено /Jean Reno/, Ролан Бланш /Roland Blanche/, Марк Дюре /Marc Duret

Фільм Нікіта (Її звали Нікіта) (1990) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам