загрузка...

Фільм Нова ера Z (2016)

The Girl with All the Gifts
Постер до фільму Нова ера Z (2016)

Зрозуміти природу людина до кінця не може. Часом діяльність людей на планеті може привести до найстрашніших і найбільш непередбачуваних наслідків. У фільмі «Нова ера Z» на землі з'явилися спори грибків, які стали основою для поширення смертельного вірусу. Епідемія стала швидко розповсюжуватися на всіх континентах.

Заражені люди буквально за кілька годин мутують, перетворюючись в некерованих зомбі. Ліків від цього жахливого лиха просто не існує. Деяким вченим прийшла в голову думка використовувати інфікованих, в першу чергу дівчаток, які з якихось причин залишилися нормальними людьми. На основі їх ДНК з'явилася можливість розробити сироватку-вакцину, здатну врятувати людство. Вчені привозять в закритий бункер групу молодих дівчаток підлітків і починають проводити над ними всілякі досліди. Найбільшим рівнем інтелекту з них виділяється Мелані. У цьому бункері життя йде за своїми правилами. Є викладачі, які навчають молодих осіб і охоронці, які ліквідують всіх заражених вірусом. Мелані не хоче бути піддослідною овечкою і готова постояти за себе.

Інформація про фільм Нова ера Z (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Колм МакКарті
Основні актори: Джемма Артертон, Сеннія Нануа, Ґленн Клоуз, Педді Консідайн, Анамарія Марінка, Домінік Тіппер, Фісайо Акінаде, Ентоні Велш, Деніел Іґан

Фільм Нова ера Z (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+18 -9 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам