Фільм Нова колонія (2008)

The Las Vegas Abductions
360p Постер до фільму Нова колонія (2008)

Дивитись онлайн українською Нова колонія (2008)

Земляни, бійтесь! Нашу маленьку планету знову атакують інопланетяни. Вони в черговий раз спокусилися на блага безтурботного американського життя і мріють, що їх нова колонія розташується на Землі. І вибрали наші гості з інших світів дивовижне і яскраве місто Лас-Вегас. Місто-казка і місто-мрія, що вабить своїми вогнями (які, напевно, видно навіть на інших планетах) тисячі туристів, мекка гравців усього світу, для яких не встигають будувати нові казино. І все це опиняється під загрозою. Причому, інопланетяни не хочуть зупинятися в Лас-Вегасі занадто довго.

Вони планують поневолити все людство, інакше навіщо ж було летіти так далеко. На цей раз землянам доведеться не просто. Інопланетяни не тільки збираються використовувати нашу планету, як сировинне джерело. Ці прибульці ще й харчуються людським м'ясом. Та й їх наукові інтереси тісно пов'язані з нашим видом: над людьми ставляться жахливі експерименти. Чи вийде у багатостраждальних американців врятувати весь світ від загрози бути з'їденим, ви можете дивитися онлайн в фільмі «Нова колонія».

Показати деталі фільму

Фільм Нова колонія (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 2.3/10 (113 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам