Фільм Нова Людина-Павук (2012)

The Amazing Spider-Man
Постер до фільму Нова Людина-Павук (2012)

Фільм про початок шляху Людини-Павука з Ендрю Гарфілдом в головній ролі.

Маленького Пітера Паркера батьки змушені залишити під опікою дядька й тітки. Батьки займаються суперсекретною роботою і не хочуть наражати сина на небезпеку. Правда, повернутися їм так і не вдається. Через тринадцять років Пітер все так само живе з тіткою і дядьком. Він живе, як всі звичайні хлопці: ходить в школу, захоплюється фотографією і закохується в красивих дівчат. Але одного разу Пітер знаходить портфель батька, в якому залишилися його записи, що стосуються роботи. Нарешті хлопчик зможе хоч щось дізнатися про долю батьків. У портфелі він знаходить фото з доктором Куртом Коннорсом, який працює в науковому центрі «Оскорп». Пітер відразу ж відправляється в науковий центр, де пробирається в секретну лабораторію, в якій проводять досліди з павуками. Там він і зустрічає того самого павука, завдяки якому у нього з'являються надздібності. І далі у звичайного хлопця Пітера почнеться вже зовсім інше життя, повне дивовижних пригод і найнебезпечніших ворогів. Неймовірні пригоди хлопця, який вміє викидати павутину, можна подивитися онлайн в фільмі «Нова Людина-павук».

Альтернативний опис до фільму "Нова Людина-Павук"

Пітер Паркер - хлопець, що втратив своїх батьків у дитинстві і тепер живе з дядьком і тіткою. Він відмінник в школі, однак над ним постійно знущаються місцеві хулігани. Та одного разу його кусає генетично змінений павук і несподівано для себе юнак відкриває унікальні надздібності. Герой вирішує, що повинен використовувати свою силу на благо людства і встає на захист міста від злочинців.

Через деякий час він знайомиться з другом свого батька - генетиком Куртом Коннорсом. Доктор позбувся руки і вже багато років розробляє формулу регенерації. Хлопець допомагає йому вирішити задачу, але тільки яким шляхом! Вчений стає величезною ящіркою-мутантом, що зійшла з розуму. Геній задумав план - перетворити все населення в подібних йому чудовиськ, встановивши спеціальний розпилювач на даху найвищої будівлі. І запобігти небезпеці для жителів може лише Людина-Павук.

Головний герой, не замислюючись, вступає в сутичку з ворогом і заморожує його рідким азотом. Після чого йому вдається наповнити прилад лиходія антидотом, тим самим повернувши противнику і поліцейським, які встигли заразитися (вони хотіли заарештувати ящірку, але він їх обляпав отруйною речовиною) звичний вигляд вигляд.

На цьому історія закінчується, але попереду у Пітера ще багато битв, так як злочинний світ не спить...

Інформація про фільм Нова Людина-Павук (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Columbia Pictures, Marvel Entertainment
Режисер: Марк Вебб
Основні актори: Емма Стоун Ендрю Гарфілд (Andrew Garfield), Ембет Девідц (Embeth Davidtz), Мартін Шин (Martin Sheen), Ріс Айфенс (Rhys Ifans), С. Томас Хауелл (C. Thomas Howell), Кріс Зілка (Chris Zylka)

Фільм Нова Людина-Павук (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016