Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Нова Людина-Павук (2012)

The Amazing Spider-Man
HD 720p Постер до фільму Нова Людина-Павук (2012)

Дивитись онлайн українською Нова Людина-Павук (2012)

Фільм про початок шляху Людини-Павука з Ендрю Гарфілдом в головній ролі.

Маленького Пітера Паркера батьки змушені залишити під опікою дядька й тітки. Батьки займаються суперсекретною роботою і не хочуть наражати сина на небезпеку. Правда, повернутися їм так і не вдається. Через тринадцять років Пітер все так само живе з тіткою і дядьком. Він живе, як всі звичайні хлопці: ходить в школу, захоплюється фотографією і закохується в красивих дівчат. Але одного разу Пітер знаходить портфель батька, в якому залишилися його записи, що стосуються роботи. Нарешті хлопчик зможе хоч щось дізнатися про долю батьків. У портфелі він знаходить фото з доктором Куртом Коннорсом, який працює в науковому центрі «Оскорп». Пітер відразу ж відправляється в науковий центр, де пробирається в секретну лабораторію, в якій проводять досліди з павуками. Там він і зустрічає того самого павука, завдяки якому у нього з'являються надздібності. І далі у звичайного хлопця Пітера почнеться вже зовсім інше життя, повне дивовижних пригод і найнебезпечніших ворогів. Неймовірні пригоди хлопця, який вміє викидати павутину, можна подивитися онлайн в фільмі «Нова Людина-павук».

Альтернативний опис до фільму "Нова Людина-Павук"

Пітер Паркер - хлопець, що втратив своїх батьків у дитинстві і тепер живе з дядьком і тіткою. Він відмінник в школі, однак над ним постійно знущаються місцеві хулігани. Та одного разу його кусає генетично змінений павук і несподівано для себе юнак відкриває унікальні надздібності. Герой вирішує, що повинен використовувати свою силу на благо людства і встає на захист міста від злочинців.

Через деякий час він знайомиться з другом свого батька - генетиком Куртом Коннорсом. Доктор позбувся руки і вже багато років розробляє формулу регенерації. Хлопець допомагає йому вирішити задачу, але тільки яким шляхом! Вчений стає величезною ящіркою-мутантом, що зійшла з розуму. Геній задумав план - перетворити все населення в подібних йому чудовиськ, встановивши спеціальний розпилювач на даху найвищої будівлі. І запобігти небезпеці для жителів може лише Людина-Павук.

Головний герой, не замислюючись, вступає в сутичку з ворогом і заморожує його рідким азотом. Після чого йому вдається наповнити прилад лиходія антидотом, тим самим повернувши противнику і поліцейським, які встигли заразитися (вони хотіли заарештувати ящірку, але він їх обляпав отруйною речовиною) звичний вигляд вигляд.

На цьому історія закінчується, але попереду у Пітера ще багато битв, так як злочинний світ не спить...

Показати деталі фільму

Фільм Нова Людина-Павук (2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (488,391 голосів)
Рейтинг: 8.3/10 - 9 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам