Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Новизна (2017)

Newness
HD 1080p Постер до фільму Новизна (2017)

Дивитись онлайн українською Новизна (2017)

Фільм, натхненний статтею в американському журналі Vanity Fair. У 2015 році журналіст Ненсі Джой Сейлса написала статтю, присвячену згубному впливу додатків для знайомств на романтичні відносини покоління мілленіалів. Стаття широко обговорювалася, а заодно розгорівся і скандал з представниками одного відомого додатка для знайомств: всю статистику, наведену в статті Сейлса, вони назвали такою, що не відповідає дійсності. Так чи інакше, зростання популярності програм для знайомств сьогодні перетворилося в дуже актуальну тему. Для психологів і соціологів - це можливість вивчити нові зміни в поведінці сучасних людей, для простих людей - просто нові можливості в умовах швидкого темпу життя в XXI столітті.

Одним з перших до цієї теми вирішив звернутися режисер Дрейк Дорімус у фільмі «Новизна». Герої картини Мартін і Габі - звичайні жителі великого міста. Вони молоді і красиві, зайняті кожен своєю справою: Мартін - фармацевт в аптеці, Габі - фізіотерапевт в центрі реабілітації. Дні вони проводять на роботі, а ввечері шукають партнера на пару годин - без зобов'язань і закоханості. Так одного разу вони знайомляться: прогулянка, розмови - здається, їх зустріч може перерости в щось більше, ніж один спільний вечір. Але чи готові вони до цього почуття? Головні ролі в цій еротичній мелодрамі виконали Ніколас Холт («Шалений Макс: Дорога гніву», «Рівні») і Лайа Коста («Вікторія», «Три метри над рівнем неба: Я тебе хочу»). Сам фільм режисер Дрейк Дорімус присвятив пам'яті актора Антона Єльчина, який в 2011 році виконав головну роль в його фільмі «Як божевільний». Актор трагічно загинув у 2016 році.

Показати деталі фільму

Фільм Новизна (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (2,603 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 9 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам