загрузка...

Фільм Обряд (2011)

The Rite
Постер до фільму Обряд (2011)

Ентоні Хопкінс, Тобі Джонс і Рутгер Хауер в картині «Обряд», створеній об'єднаними зусиллями американських, угорських і італійських кінематографістів. Дивитися онлайн цей захоплюючий фільм жахів буде цікаво шанувальникам страшних і непередбачуваних сюжетів, пов'язаних з містикою і чортівщиною. Екзорцизм - наука, якої навряд чи зможе вивчитися простий смертний. Це доля духовенства. У Ватикан направляється для осягнення складного ритуалу вигнання диявола студент духовної семінарії.

Його прикріплюють до духовного наставника отця Лукаса. Навчання ускладнюється тим, що студент не вірить в реальність такого явища, як вселення диявола в людину і мало вірить в правдоподібність самого обряду. Однак з кожним разом, спостерігаючи за діяльністю Лукаса, хлопець переконується, що приїхав до Ватикану не дарма. Поступово віра його міцніє, але не настільки, щоб впоратися з черговим феноменом. Не може допомогти і Лукас людині, яка одержима невідомою силою. Ніякою наукою неможливо пояснити те, що відбувається і віра студента знову похитнулася.

Сюжет фільму "Обряд"

Молодий чоловік Майкл Ковак збирався утримувати похоронне бюро, проте нічого хорошого ця справа йому не принесла. Він був бідним, тому вирішивши здобути вищу освіту, розумів, що потрібно кругленька сума. Тоді хлопець придумав спосіб схитрувати і вступив до духовної семінарії. Склавши іспити і пройшовши дияконські освячення, Майкл пише заяву про звільнення, так як втратив віру. Однак його керівник батько Меттью намагається відмовити юнака. Одного разу хлопець помічає велосипедистку, яка потрапила в аварію і йому доводиться провести сповідь за всіма правилами, відпускаючи гріхи помираючої.

Майкл погоджується пройти останнє навчання в Римі, адже його наставник вважає, що справжній потенціал підопічного ще не розкритий. Він рекомендує познайомитися з Лукасом Тревентой, який проводить обряди екзорцизму і тільки потім вирішувати, адже піти ніколи не пізно. Виявляється, літній священик зайнятий шістнадцятирічною вагітною дівчинкою Росаріо, в яку вселився демон.

Майкл скептично ставиться до «фокусів» на кшталт відкашлювання нігтів, розмов чужими голосами, але дівчині стає все гірше. Доводиться відвезти дитину в лікарню і з нею залишається Лукас. Дитина в утробі гине і сама дівчина помирає від численних побоїв, в чому можна було б легко звинуватити священика. Після всього цього Тревента починає поводитися дивно і Майкл починає думати, що нечистий захопив його. Весь його скептицизм ніби вітром здуло. Він намагається зв'язатися з фахівцем, але це неможливо. Тоді хлопець вирішує сам вигнати біса. Бій виходить тривалим і затяжним, але демон Баал послухай його і пішов. Після цього Майкл Ковак повертається в Нью-Йорк до свого звичного життя, але віра в його серці міцна.

Інформація про фільм Обряд (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Мікаель Хафстрем
Основні актори: Ентоні-Хопкінс Колiн О’Донохью (Colin O'Donoghue), Алісі Брага (Alice Braga), Кіаран Хіндс (Ciarán Hinds), Тобі Джонс (Toby Jones), Рутґер Гауер (Rutger Hauer), Марія Грація Кучінотта (Maria Grazia Cucinotta)

Фільм Обряд (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам