загрузка...

Фільм Одкровення Мелісси (2005)

Melissa P.
Постер до фільму Одкровення Мелісси (2005)

Драматичний художній твір «Одкровення Мелісси» побудовано на одній книзі авторства нікому не відомої дівчини, яка не прагнула до популярності і слави. Але, незважаючи на це, роман отримав всесвітнє визнання і повагу критиків, завдяки нестандартному підходу до його створення.

В основі сюжету покладені інтимні історії однієї сицилійської дівчинки, яка заносила в свій щоденник всі події, що відбувалися з нею. Всі любовні невдачі, перший статевий досвід, успіхи і мрії - тут були настільки життєві ситуації, що мимоволі відчуваєш себе свідком всіх подій, стороннім спостерігачем усього життєвого циклу Мелісси Панарелло. Завдяки цій дівчині роман, заснований на реальному житті, став бестселлером на батьківщині, а в подальшому режисер Лука Гуаданіньо вирішив його екранізувати.

У представленому фільмі сюжет поданий відверто, він не прикритий цензурою і позбавлений сорому. Людські стосунки показані у всій красі, без прикрас і прихованих драм. Душа Мелісси, вміщена письменницею на сторінки біографічної книги, розкривається повністю, дозволяючи численним глядачам судити її за скоєні вчинки, або стоячи аплодувати за виявлену сміливість. Фільм буде до вподоби не кожному, але всі ми повинні з ним ознайомитися хоча б раз в житті.

Інформація про фільм Одкровення Мелісси (2005)

Рік: 2005
Кіностудія: Bess Movie, Pentagrama Films
Режисер: Лука Гуаданьіно
Основні актори: Марія Вальверде (María Valverde), Летиція Чіампа (Letizia Ciampa), Прімо Реджані (Primo Reggiani), Фабріція Сакчі (Fabrizia Sacchi), Джеральдін Чаплін (Geraldine Chaplin), Ніло Мур (Nilo Mur)

Фільм Одкровення Мелісси (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам