Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Одкровення Мелісси (2005)

Melissa P.
360p Постер до фільму Одкровення Мелісси (2005)

Дивитись онлайн українською Одкровення Мелісси (2005)

Драматичний художній твір «Одкровення Мелісси» побудовано на одній книзі авторства нікому не відомої дівчини, яка не прагнула до популярності і слави. Але, незважаючи на це, роман отримав всесвітнє визнання і повагу критиків, завдяки нестандартному підходу до його створення.

В основі сюжету покладені інтимні історії однієї сицилійської дівчинки, яка заносила в свій щоденник всі події, що відбувалися з нею. Всі любовні невдачі, перший статевий досвід, успіхи і мрії - тут були настільки життєві ситуації, що мимоволі відчуваєш себе свідком всіх подій, стороннім спостерігачем усього життєвого циклу Мелісси Панарелло. Завдяки цій дівчині роман, заснований на реальному житті, став бестселлером на батьківщині, а в подальшому режисер Лука Гуаданіньо вирішив його екранізувати.

У представленому фільмі сюжет поданий відверто, він не прикритий цензурою і позбавлений сорому. Людські стосунки показані у всій красі, без прикрас і прихованих драм. Душа Мелісси, вміщена письменницею на сторінки біографічної книги, розкривається повністю, дозволяючи численним глядачам судити її за скоєні вчинки, або стоячи аплодувати за виявлену сміливість. Фільм буде до вподоби не кожному, але всі ми повинні з ним ознайомитися хоча б раз в житті.

Показати деталі фільму

Фільм Одкровення Мелісси (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.7/10 (5,010 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам