Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Опівнічна людина (2017)

The Midnight Man
HD 720p Постер до фільму Опівнічна людина (2017)

Дивитись онлайн українською Опівнічна людина (2017)

Горище і всілякі знахідки, які можна там роздобути, будуть вічно манити юних шукачів пригод, а значить, режисери та сценаристи зможуть ще не раз полоскотати нерви глядачам.

1953 рік. Троє дітей грають в містичну гру на горищі будинку. В ту ніч в будинку залишається лише один живий гравець - дівчинка Анна.

Наші дні і все той же будинок. Анна вже поважних років дама зі сварливим характером і дивною поведінкою. До неї в гості приїжджає внучка Алекс, яка повинна простежити, щоб бабуся дотримувалася всіх вказівок лікаря. Одного вечора бабуся просить відшукати її улюблене люстерко в старій скрині на горищі. Компанію Алексскладає її приятель Майлс. Друзі знаходять на горищі цікаві штучки, в тому числі стару коробку з дивним набором предметів, старими фотографіями і якоюсь грою. Вивчення знахідки перериває бабуся: побачивши коробку в руках у хлопців, перелякана старенька падає на місці. Лікар, старий приятель бабусі, попереджає Алекс і Майлса: ходити по чужому старому будинку може бути вельми небезпечно. Але що так налякало бабусю? Хлопці вирішують з'ясувати це: для цього вони зіграють в ту саму гру і спробують викликати Опівнічну людину. Як і в будь-якій грі, тут свої правила, ось тільки Опівнічна людина дуже не любить програвати, а тому готова їх порушувати.

Показати деталі фільму

Фільм Опівнічна людина (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.9/10 (572 голосів)
Рейтинг: 7.3/10 - 14 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам