загрузка...

Фільм Організм (2008)

Living Hell
Постер до фільму Організм (2008)

У даній стрічці розповідається про простого і сором'язливого педагога, який дізнається таємницю про військовий центр в Нью-Мексико. Він буде дезактивований і знищений. Серс, сам того не очікуючи, стає носієм дуже важливих відомостей про дослідження, яке проводилося в 1950-их роках і де брала участь його мати. У Франка на тілі є досить-таки незвичайне і малозрозуміле татуювання, і тільки коли він підріс, то дізнався, що це нагадування про експерименти. Він приймає рішення вирушити на базу і переконати в своїх здогадках головнокомандувача. Вони відкривають таємне сховище, в якому знаходять смертоносний організм, вусики цього організму харчуються світлом і теплом, і вони не зупиняться ні перед чим, добираючись своєї цілі в поїданні всього, що їм необхідно. Наш учитель знаходить собі соратника - здібного вченого-фахівця, з яким вони просто зобов'язані дізнатися, як впоратися з цим організмом, не дати йому рости і зжерти все на своїй дорозі.

Інформація про фільм Організм (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: OddLot Entertainment
Режисер: Річард Джефріс
Основні актори: Джонатон Шек, Еріка Лірсен, Джеймс МакДеніел, Джейсон Вайлз, Теренс Джей, Ділан Кенін, Джуді Герера, Вік Чао, Джош Беррі, Деніел Бір, Рік Герод, Джошуа Ролінс, Дарлін Кеґан, Дієґо Хоакін Лопес

Фільм Організм (2008) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам