Фільм Останній рубіж (2013)

Homefront
HD 720p Постер до фільму Останній рубіж (2013)

Дивитись онлайн українською Останній рубіж (2013)

Колишній агент відділу по боротьбі з наркотиками Філ Брокер вирішує відійти від справ і переїжджає разом зі своєю маленькою дочкою в тихе провінційне містечко. Затишні маленькі будинки, знайомі один з одним сусіди, спокійна школа - що може бути краще? Однак незабаром виявляється, що в містечку зовсім не так тихо, як здається на перший погляд. Намагаючись розібратися з хуліганами, які ображають його дочку, Філ виходить на їх батьків. Після більш тісного спілкування з ними герой дізнається, що вони є в злочинному угрупованні, яке тримає таємну нарколабораторію...

Філ Брокер довгий час працював у відділі по боротьбі з наркотиками і за цей час став першокласним фахівцем. Після чергової складної операції по захопленню нарколабораторії герой вирішує піти на заслужений відпочинок. Кілька місяців тому загинула його кохана дружина і, щоб зосередитися на вихованні маленької дочки Медді, Філ переїжджає в невелике провінційне містечко в Луїзіані.

Затишні маленькі будиночки, сусіди знайомі один з одним і кожні вихідні збираються на барбекю, зелені парки і свіже повітря - що може бути краще для спокійного сімейного життя? Герой сподівається, що тут буде щасливий разом зі своєю дочкою і нарешті відпочине від неспокійної роботи. Однак все повертається не так, як розраховував герой...

Першим неспокійним дзвіночком стає напад місцевих хуліганів на Медді. На щастя, дівчинка засвоїла від батька деякі прийоми самооборони і змогла за себе постояти, вдаривши головного нападника.

Ним виявився не хто інший, як племінник найнебезпечнішої людину в місті, «злодія в законі» і наркоторговця на прізвисько Алігатор. Він вирішує зустрітися з Брокером, щоб обговорити конфлікт, проте з першого погляду герої розуміють, що розмовою справа не закінчиться. Щоб не підривати свій авторитет Алігатор збирається налякати Філа, а той в свою чергу встановлює за новим знайомим постійне спостереження.

Незабаром герой стикається з невтішними висновками: виявляється, місто тільки на перший погляд тихе і мирне, а насправді кишить злочинністю, наркотиками і небезпечними рецидивістами. Більш того, в містечку діє велика підпільна лабораторія, яка постачає наркотиками весь штат. А завідує всією цією злочинною діяльністю небезпечний і безжалісний Алігатор, який так довго домагався влади, що швидше знищить усе місто, ніж випустить її з рук.

Навіть незважаючи на те, що герой вийшов у відставку, він не може дивитися на те, що коїться навколо беззаконня, тому завзято береться за справу. Алігатор у відповідь на це починає погрожувати Медді, але це тільки робить Брокера ще більш небезпечним, адже він готовий піти на все заради порятунку своєї родини...

Показати деталі фільму

Фільм Останній рубіж (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.5/10 (91,165 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам