загрузка...

Фільм Останній самурай (2003)

The Last Samurai
Постер до фільму Останній самурай (2003)

Фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися в Японії в кінці XIX століття. В цей час вона ретельно модернізувала власну армію на західний лад з метою викорінення всіх самураїв. Для цього Імператор, що наслухався про його доблесть і відвагу, найняв відставного капітана.

Одного разу коли головний герой рекламує вінчестер на публіку, його розшукує його колишній товариш по службі і запрошує на зустріч з японцем на ім'я Омура і полковником Баглі, з яким він воював раніше. Вони пропонують чоловікові тренувати військових. Він погоджується і відправляється в східну країну. Тільки почавши працювати з солдатами, Нейтан отримує наказ піти проти самураїв Кацумото. В результаті ще не до кінця підготовлені селяни вмирають, а їх ватажок потрапляє в заручники до супротивника. Його відвезли в село, з якої він не зможе втекти через наближення зими.

Героя поселяють у вдови Тако. У неї він вчить японську мову, а також мистецтво володіння мечем. Поступово герой зближується з Кацумото, який незабаром дарує йому свободу. Алгрен повертається до Імператора і відмовляється від пропозиції готувати армію.

Інформація про фільм Останній самурай (2003)

Рік: 2003
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Едвард Цвік
Основні актори: Том-Круз Кен Ватанабе, Коюкі, Хіроюкі Санада, Шічіносуке Накамура, Масато Хараді, Сюн Сугата, Сейдзо Фукумото, Тімоті Сполл, Біллі Конноллі

Фільм Останній самурай (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+7 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам