Серіал Останнє Королівство (всі серії) (2015)

The Last Kingdom
HD 1080p Постер до серіалуОстаннє Королівство (всі серії) (2015)

Дивитись онлайн українською Останнє Королівство (всі серії) (2015)

866 рік. Англія розділена на кілька окремих саксонських королівств. Лорд Утред-старший бачить наближення до замку Беббанбург (північні землі Британських островів) кораблі данів. Він передбачає, що дани йдуть на підмогу вікінгам, які вже воюють на британській землі і одне за іншим завойовують саксонські королівства. Лорд Утред-старший відправляє свого старшого сина Утреда в розвідку, а сам поки збирає всіх чоловіків в окрузі.

Він вирішив прийняти бій. Дани спочатку привезли до воріт замку голову Утреда, а потім виявилися більш майстерними воїнами на полі бою всі саксонці загинули в цій битві, а одинадцятирічний Утред (молодший син Утреда-старшого Озберт після загибелі старшого брата був хрещений цим ім'ям так він ставав прямим спадкоємцем королівства Беббанбург) що виявилось в полоні у Рагнара (вождя племені датчан). Минуло кілька років.

Рагнар виховував Утреда як власного сина і кволенький саксонський хлопчик з часом перетворився на досвідченого данського воїна. Після того, як в результаті змови був убитий Рагнар, а звинуватили в цьому Утреда, юнак змушений був тікати від данів він пропонує свої послуги Етельреду (королю останнього незалежного від данів і вікінгів саксонського королівства Уессекс).

Незабаром Етельред в битві отримує смертельне поранення вмираючи, він передає корону своєму племіннику Альфреду, якого згодом назвуть Альфредом Великим. Саме з приходом на трон Альфреда починається звільнення саксонських земель з-під влади датчан і вікінгів. Попереду ще чимало кровопролитних битв, підлих політичних інтриг історія відродження Саксонії тільки починається. А що Утред? На чиєму боці в результаті він виявиться?

Дивіться серіал Останнє королівство і дізнайтесь: Утред повернеться до народу, який зробив з нього воїна, і буде воювати проти саксонців? Утред буде вірою і правдою служити королю Альфреду? Або Утред почне власну "гру", щоб повернути собі належні йому за правом спадку північні британські землі?

Показати деталі серіалу

Серіал Останнє Королівство (всі серії) (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (34,563 голосів)
Рейтинг: 4/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 01.10.2016 р.

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам