загрузка...

Фільм Останнє танго в Парижі (1972)

Last Tango in Paris / Ultimo tango a Parigi
Постер до фільму Останнє танго в Парижі (1972)

Еротична драма «Останнє танго в Парижі» розповідає про важкі взаємини між двома закоханими людьми, які познайомилися в кінці 60-х років в Парижі. Пол - немолодий сорокап'ятирічний американець, вдівець, що розчарувався в житті, зустрічає прекрасне юне створіння, ексцентричну парижанку Жанну. У них починається роман, який переростає в дику пристрасть опановує тілом і розумом все більше і більше.

Пол не хоче знати її імені, він не веде з нею ніяких розмов, не прагне пізнати її краще, а просто віддається звірячій пристрасті, яка ні до чого доброго не приводить. Він хоче забутися, а Жанна навпаки хоче, щоб було що згадати. Вони такі різні, між ними велика різниця у віці, а також соціальна нерівність, але тим не менш, поки між ними є таємниця - вони разом танцюють останнє танго в Парижі, в цій убогій квартирі з мінімумом меблів.

Інформація про фільм Останнє танго в Парижі (1972)

Рік: 1972
Кіностудія: United Artists Corporation, Les Productions Artistes Associés, Produzioni Europee Associati (PEA)
Режисер: Бернардо Бертолуччі
Основні актори: Марлон Брандо (Marlon Brando), Марія Шнайдер (Maria Schneider), Жан-П'єр Лео (Jean-Pierre Léaud), Массімо Джиротті (Massimo Girotti), Катрін Аллегре (Catherine Allégret), Марія Мічі (Maria Michi), Вероніка Лазар (Veronica Lazar), Марі-Елен Брейя (Marie-Hélène Breillat), Катрін Брейя (Catherine Breillat), Люс Маркал (Luce Marquand), Дарлінг Лежітімю (Darling Légitimus), Джитт Магріні (Gitt Magrini), Рейчел Кестербер (Rachel Kesterber), Лаура Бетті (Laura Betti), Жан-Люк Бідо (Jean-Luc Bideau), Мімі Пінсон (Mimi Pinson), Джованна Галлетті (Giovanna Galletti), Рамон Мендисабаль (Ramón Mendizábal), Дан Дямент (Dan Diament), Катрін Сола (Catherine Sola), Жерар Лепенек (Gérard Lepennec), Стефан Козяк (Stéphane Koziak), Арман Абпланальп (Armand Abplanalp), Мауро Маркетті (Mauro Marchetti), Пітер Шоммер (Peter Schommer), Мішель Ділей (Michel Delahaye), Джанні Пулоне (Gianni Pulone), Франка Скіутто (Franca Sciutto)

Фільм Останнє танго в Парижі (1972) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам