загрузка...

Фільм Острів (2005)

The Island
Постер до фільму Острів (2005)

Інколи люди дізнаються єдину правду, котра повністю змінює всю їх реальність. Саме так сталося з головним героєм стрічки «Острів». Його звати Лінкольн Шість-Ехо і він звичайний житель альтернативного майбутнього 2019 року. Він разом з іншими жителями закритого містечка живе з усвідомленням того, що навколишній світ повністю забруднений. Охорона по периметру вберігає тих небагатьох людей котрі змогли вижити. Саме вони вирішують хто і коли відправиться на Острів – останнє чисте місце на Землі.

Одного разу Лінкольн побачив як через вентиляційну решітку у будівлю проник метелик і відразу запідозрив якусь підставу. Якщо на вулиці мертва поверхня, то як на ній вижив це організм? Після деякого розслідування герой дізнався страшну правду. Насправді всі жителі будівлі лише клони відомих людей і створені для того, щоб забезпечувати оригіналів запасними деталями. Лінкольн розповів це своїй близькій подрузі Джордан Два-Дельта і разом вони створили план втечі.

За стінами їх жде невідомий світ про який їм так довго брехали посадові обличчя. Настала пора самим поглянути на нього. Варто скачати торрент цього фільму, щоб дізнатися кінець фантастичної історії двох людей, які виступили проти системи.

Інформація про фільм Острів (2005)

Рік: 2005
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Майкл Бей
Основні актори: Еван-Мак-Грегор, Скарлетт-Йохансон, Стів-Бушемі, Шон-Бін Майкл Кларк Дункан, Джимон Хонсу

Фільм Острів (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам