загрузка...

Фільм Пекло (2016)

Brimstone
Постер до фільму Пекло (2016)

Німа дівчина на ім'я Ліз живе разом з чоловіком і двома дітьми. Вона акушерка і спілкується за допомогою мови жестів, іноді залучаючи для допомоги свою дочку. Її життя не ідеальне, але вона задоволена щаслива. Все змінюється, коли в місцевій церкві з'являється новий преподобний, Ліз миттєва розуміє, що її життя, як і всієї сім'ї, в небезпеці. Потрохи преподобний намагається відняти у Ліз все, що їй дороге. Однак Ліз доводиться рятуватися не тільки від преподобного, але і від привидів свого минулого.

Дії відбуваються десь на Дикому Заході. На фермі Ліз приймає у жінки пологи. Ліз німа, її дочка Сем допомагає матері, кажучи, що потрібно від породіллі. Ліз і дочка спілкуються на мові глухонімих. Пологи проходять благополучно. На наступний день Ліз з чоловіком Ілаєм, донькою і сином Метью відправляються до церкви. Службу веде новий проповідник, обличчя якого прикрашає шрам. Після служби преподобний про щось розмовляє з вагітною прихожанкою і кладе руку на її живіт. У тієї починаються перейми, Ліз приймає пологи прямо в церкві. Пологи важкі. Через дочку Ліз запитує родичку жінки: вижити може тільки мати або дитина, кого рятувати? Родичка вимагає, щоб Ліз зберегла життя обом. Акушерка витягує немовля за допомогою щипців, дитина гине.

Вночі до будинку Ілая приходить п'яний чоловік нещасної породіллі. Він звинувачує у всьому «німу відьму» і стріляє по вікнах. Зупиняє п'яного преподобного, який відправляє його додому. Ілай запрошує преподобного в дім. Ліз не виходить до гостя. Коли Ілай, відправивши сина спати, йде на пошуки дружини, преподобний, знаючи, що та за дверима, докоряє їй за гріхи (вона взяла на себе сміливість судити, кому жити, а кому вмирати)...

Інформація про фільм Пекло (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: 279 Entertainment, Backup Media, Film i Väst
Режисер: Мартін Кулховен
Основні актори: Дакота Фаннінг, Кіт Харінгтон, Каріс Ван Хаутен, Гай Пірс, Пол Андерсон, Емілія Джонс, Карла Юрі, Джек Рот, Вільям Г'юстон, Наомі Баттрік

Фільм Пекло (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам