загрузка...

Фільм Перший месник: Протистояння (2016)

Captain America: Civil War
Постер до фільму Перший месник: Протистояння (2016)

Супергерої, рятуючи світ від лиходіїв і їх вчинків, часто забувають про те, що вони приносять руйнування в мирних містах і ставлять під загрозу випадкових свідків конфліктів між героями і злом. Звичайні люди, опинившись поруч з місцем розборок, наражаються на небезпеку, адже навколо руйнуються будівлі і раз у раз застосовуються різні надздібності. Люди довгий час це терпіли, але останнє завдання Месників, під керівництвом Капітана Америки пройшло з руйнівними наслідками, про які дізнався весь світ. Тоді влада вирішила повністю забрати у супергероїв анонімність і реєструвати кожного, хто відрізняється своїми можливостями від звичайних людей. Але це, звичайно ж, було до смаку не всім, хто має надздібності. Капітан Америка висловився проти цього закону і почав шукати однодумців, щоб разом відстоювати свою думку.

Тим часом знайшлися і ті, кому даний законопроект припав до душі. Запеклий бунтар Тоні Старк виступив на захист цієї ідеї. Він вважає, що якщо супергерої будуть вище закону, то нічим не стануть відрізнятися від злочинців. Капітан Америка в першу чергу турбується за свого друга, який втратить анонімність, тому він зібрав кількох послідовників, щоб відстояти анонімність. У Тоні теж є кілька захисників. Саме з цього законопроекту і скінчилася дружба Залізної Людини і Капітана Америки. Між ними розгорілася неабияка ворожнеча, яку тепер навряд чи щось може зупинити.

Хто переможе в цьому протистоянні, Залізна Людина, яка є багатієм, красенем і філантропом, або ж Капітан Америка, колись покірний військовий, а тепер запеклий бунтар?

Інформація про фільм Перший месник: Протистояння (2016)

Рік: 2016
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Marvel
Режисер: Ентоні Руссо
Основні актори: Кріс-Еванс, Роберт-Дауні-Молодший, Скарлетт-Йохансон, Пол-Беттані Дон Чідлі, Себастьян Стен, Ентоні Макі, Джеремі Ренер, Чедвік Боузман, Елізабет Олсен, Пол Радд, Емілі ВанКемп, Том Голланд, Даніель Брюль, Френк Ґрілло

Фільм Перший месник: Протистояння (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+30 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам