Фільм Пила 2 (2005)

Saw 2
HD 720p Постер до фільму Пила 2 (2005)

Дивитись онлайн українською Пила 2 (2005)

У сюжеті фільму Пила 2 маніяк Конструктор продовжує вести свої садистські гри з викраденими жертвами. На цей раз не в кімнаті, а в будинку виявляються замкнені не два, а вісім незнайомців. На перший погляд в'язні ніяк не пов'язані між собою, але Конструктор дає їм підказки, записані на диктофон, а також повідомляє, що через дві години всі будуть мертві, бо дихають отруйним газом. Протиотруту заховано по всьому будинку, в'язням всього лише потрібно гарненько подумати і не впадати в паніку. Серед бранців знаходиться дівчина Аманда, якій вдалося вижити в попередній грі на виживання.

Вона просить всіх дотримуватися правил маніяка, але не всі прислухаються до неї і вмирають жахливо болісною смертю. Серед ув'язнених виявився син детектива Еріка Метьюса Деніел, що змушує Еріка організувати загін спеціального призначення і відправитися на закинуту фабрику, де ймовірно ховається Конструктор. Однак, знайшовши і захопивши жорстокого маніяка, Еріку належить зробити ще дуже багато, а головне дізнатися, де знаходиться будинок із заручниками.

Показати деталі фільму

Фільм Пила 2 (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (203,295 голосів)
Рейтинг: 5.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам