загрузка...

Фільм Пірати Карибського моря. На дивних берегах (2011)

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Постер до фільму Пірати Карибського моря. На дивних берегах (2011)

Якось, іспанські рибалки виловили в океані ледь живого чоловіка. Він розповів їм, що плавав із самим Понсе-де-Леоном і знає де знаходиться Живе Джерело. Згодом потопельника привели до іспанського монарха Фердинанда IV, а він, вислухавши його, вирядив пошукову експедицію.

В Англії відбувається велелюдний суд над нібито Джеком Горобцем. Насправді ж сам Джек переодягнений у суддю виносить вирок своєму соратнику Джошамі Ґіббсу. Схитрувавши, «суддя» виносить вирок, за яким смертна кара замінюється довічним ув’язненням. Перевізник-пірат, який етапує Ґіббса забирає їх і відвозить до палацу короля Георга ІІ, оскільки його теж підкупили англійці.

Ґіббса забирають до в’язниці, а Джека відводять до самого короля Англії.

В палаці король розповідає, що Фернинанд вже вислав експедицію до Живого Джерела. А Георг не може допустити, щоб якийсь католик одержав вічне життя. Джек зрозумів, в чому справа і каже, що карту загубив, але пам’ятає шлях до джерела. Король надає Джекові корабель, команду і… капітана. Ним виявляється Гектор Барбосса.

Джек розізлився і втік з палацу. Там, біля пабу «Капітанська Дочка» його рятує батько і розповідає про ритуал отримання вічного життя, а згодом зникає. В пабі Джек шукає того, хто під його іменем збирає команду. Це виявилась його колишня подружка Анджеліка. Джека відстрілюють дротиком із снодійним…

Інформація про фільм Пірати Карибського моря. На дивних берегах (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Роб Маршалл
Основні актори: Джонні-Депп, Пенелопа-Круз Джеффрі Раш Geoffrey / Rush, Йєн МакШейн / Ian McShane, Кевін МакНеллі / Kevin McNally, Стівен Грехем / Stephen Graham, Сэм Клафлин / Sam Claflin

Фільм Пірати Карибського моря. На дивних берегах (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам