загрузка...

Фільм Пірати Карибського моря. Скриня мерця (2006)

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Постер до фільму Пірати Карибського моря. Скриня мерця (2006)

У Порт-Ройал відбувається арешт Вілла Тернера та Елізабет представником Ост-Індської Торгової Компанії лордом Катлером Бекетом. Бекет пропонує Віллу відпустити Елізабет за умови, що він принесе Бекету компас Джека. І Тернер відправляється на пошуки Джека.

В той же час, до Джека приходить посланець від капітана Деві Джонса, який сповіщає, що вийшов його тринадцятирічний термін користуванням «Чорною Перлиною». Тепер він повинен відслужити сто років на кораблі «Летючий Голандець».

Вілл відшукав Джека на острові з канібалами, які хочуть його вбити. Їм вдається вислизнути з їхніх рук та втекти на корабель. Далі Джек вирішує знайти ключ від Скрині Мерця. Він звертається за допомогою до піратської жриці Тіа Дальми і вона повідомляє, що в скрині знаходиться серце Деві Джонса.

Згодом у Джека виникла ідея замість себе надати Джонсу інших 100 душ. Першим стає Вілл Тернер, а Горобець вирушає на Тортугу за добровольцями.

В цей же час на Тортузі з’являється Елізабет Суон. Джек зустрічається з нею і за її допомоги вирішує знайти Скриню Мерця.

Разом і Норрінгтоном та Елізабет, Джек знаходить скриню. До них приєднався Вілл із ключем і розпочинається взаємна боротьба між ними через різні інтереси до Скрині Мерця.

Інформація про фільм Пірати Карибського моря. Скриня мерця (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Гор Вербінські
Основні актори: Джонні-Депп, Орландо-Блум, Кіра-Найтлі Джек Девенпорт / Jack Davenport, Білл Найї / Bill Nighy, Джонатан Прайс / Jonathan Pryce, Лі Аренберг / Lee Arenberg

Фільм Пірати Карибського моря. Скриня мерця (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам