загрузка...

Фільм Побачення наосліп (1987)

Blind Date
Постер до фільму Побачення наосліп (1987)

Уолтер Девіс - трудоголік. Він повністю поглинений своєю роботою і на особисте життя у нього зовсім немає часу. Фірма, в якій працює Уолтер, влаштовує прийом з нагоди приїзду дуже важливого партнера з Японії і йому потрібна пристойна дівчина в якості супутниці на цьому заході. Брат Уолтера Тед радить запросити на прийом кузину своєї дружини Надю. Надя прекрасна у всіх сенсах, але у неї є одна проблема - їй зовсім не можна пити. Від краплі алкоголю вона втрачає контроль над собою. Уолтера попередили про це, але він пропустив це повз вуха.

Сюжет фільму "Побачення наосліп"

Уолтер Девіс повністю поглинений своєю роботою, не залишаючи жодного шансу своєму особистому життю. Його брат Тед вирішує виправити це і вмовляє його піти на побачення з кузиною його дружини Надею. Дружина Теда попереджає Уолтера про те, що Надю ні в якому разі не можна підпускати до алкоголю. Але Уолтер пропускає це повз вуха. Уолтер йде на побачення. Надя виявляється красивою жінкою і Уолтер їй теж подобається. Побачення проходить чудово... до появи колишнього залицяльника Наді Девіда, який постійно її переслідує.

Надя випиває алкоголь і миттєво втрачає контроль над собою. Уолтера звільняють через скандал, влаштований Надею на корпоративному банкеті. Уолтер намагається заспокоїти і відвезти Надю додому, але їй хочеться продовжити веселощі. В результаті вона організовує для Уолтера ще кілька скандалів і бійок. А Девід все ніяк не відстає від них. Через якийсь час Надя приходить до тями, але тепер уже Уолтер розійшовся і продовжує неподобство на зло їй. В результаті, Девід побитий, розбита машина Уолтера, а сам Уолтер потрапляє в поліцію. Йому загрожує тюремне ув'язнення роки на два. Уолтер відмовляється від захисника на майбутньому суді. Надя приходить до Девіда, який працює адвокатом і обіцяє йому повернутися до нього, якщо той врятує Уолтера від в'язниці.

Починається суд над Уолтером. На самому початку засідання в зал суду вривається Девід і оголошує себе адвокатом Уолтера. Той в свою чергу намагається протестувати, але Девід не слухає його. Девід йде прямо до судді і починає з ним спілкуватися. Стає ясно, що суддя - це батько Девіда і те, що Девід зовсім не предмет гордості батька. Девід пропонує батькові угоду, по якій той знімає всі звинувачення з Уолтера, а він, в свою чергу, святкує весілля з Надею і їде з міста, щоб не показуватися на очі батькам. Суддя приймає пропозицію і Уолтера звільняють.

Уолтер ніяк не може забути Надю і намагається зустрітися з нею, але вона готується до весілля з Девідом. Перед самим весіллям Уолтер передає Наді в якості подарунка коробку цукерок, наповнених алкоголем. Надя з'їдає всю коробку і зриває весілля.

Інформація про фільм Побачення наосліп (1987)

Рік: 1987
Країна: США
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Блейк Едвардс
Основні актори: Кім-Бейсінгер, Брюс-Вілліс Джон Ларроквет (John Larroquette), Віллям Деніелдс (William Daniels), Джордж Кое (George Coe), Марк Блум (Mark Blum)

Фільм Побачення наосліп (1987) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам