загрузка...

Фільм Початок (2010)

Inception
Постер до фільму Початок (2010)

«Початок» - фільм геніального режисера Крістофера Нолана з Леонардо ДіКапріо і Джозефом Гордоном-Левіттом в головних ролях, який приніс своїм творцям чотири «Оскари» і займає найвищі сходинки топів. Це фільм, який дійсно варто подивитися онлайн. В недалекому майбутньому промислове шпигунство розвинеться до такого рівня, що шпигуни зможуть отримувати інформацію прямо з мозку людини, поки вона спить. Кобб - один з кращих «здобувачів» в світі, якщо не найкращий. Він знаходиться в міжнародному розшуку за вбивство своєї дружини і тому не може повернутися в Америку до своїх дітей. Тому, коли Сайто звертається до Кобба за допомогою, обіцяючи в обмін на це зам'яти цю кримінальну історію, той, не роздумуючи, погоджується. Він збирає кращу в своєму роді команду фахівців з вилучення. Однак Сайто потрібно не це, навпаки, йому необхідно впровадити ідею в голову іншої людини. Всі в один голос говорять, що це неможливо. Всі, крім Кобба. Адже він вже одного разу випробував впровадження - на своїй дружині...

Технологія проникнення в сни відкрила нові можливості для промислового шпигунства. Спеціаліст в цій області Домінік Кобб отримує складне замовлення: не просто вивідати секрет у сина енергетичного магната, а вселити йому думку, яка зруйнує імперію, створену батьком. В нагороду з Кобба будуть зняті звинувачення у вбивстві дружини і він зможе повернутися в США, де залишилися його діти. Коббу потрібні помічники, тому що вже довгий час він не може контролювати реальність снів, оскільки в них постійно з'являється його загибла дружина Мол.

Починається процес підготовки. У проекті беруть участь: замовник Сайто, архітектор реальності снів Аріадна, фармацевт Юсуф, імітатор Імс і сам Кобб.

На борту приватного літака їм вдається занурити Роберта Фішера в сон, але він знає, як протистояти шпигунству, тому, щоб домогтися результату, потрібно використовувати три рівні сну. Небезпека в тому, що якщо відійти в сон за допомогою снодійного, після смерті уві сні в реальність вже не повернутися. Команді Кобба вдається переконати Фішера, що якісь викрадачі намагаються вивідати у нього код від сейфа. Кобб входить в довіру до Фішеру і веде його до другого сну, де пропонує відповісти «замовнику» викраденням контрударом, проникнувши в його сон. Фішер погоджується. Але в третьому сні з'являється Мол. Вона вбиває Фішера. Єдиний спосіб врятувати його - це увійти в лімб. У лімбі Кобб розповідає історію, як насправді загинула Мол: вони разом провели якийсь час в лімбі і Мол не хотіла звідти йти, вважаючи цю реальність більш прийнятною для себе. Кобб навіюванням змусив її повернутися, але Мол не витримала реальності і наклала на себе руки, а його звинуватили у вбивстві.

Кобб знаходить Фішера і повертає його на третій рівень, де той після розмови з проекцією свого батька приймає рішення, заради якого було затіяно впровадження. Команда Кобба влаштовує трирівневий викид в реальність.

Кобб отримує можливість повернутися в Штати, але фінал фільму залишається відкритим: зробив він це в реальності, чи уві сні.

Інформація про фільм Початок (2010)

Рік: 2010
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Основні актори: Леонардо-Ді-Капріо, Джозеф-Гордон-Левіт, Том-Гарді, Майкл-Кейн Еллен Пейдж, Кен Ватанабе, Кілліан Мерфі, Маріон Котіяр

Фільм Початок (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам