Фільм Початок (2010)

Inception
Постер до фільму Початок (2010)

«Початок» - фільм геніального режисера Крістофера Нолана з Леонардо ДіКапріо і Джозефом Гордоном-Левіттом в головних ролях, який приніс своїм творцям чотири «Оскари» і займає найвищі сходинки топів. Це фільм, який дійсно варто подивитися онлайн. В недалекому майбутньому промислове шпигунство розвинеться до такого рівня, що шпигуни зможуть отримувати інформацію прямо з мозку людини, поки вона спить. Кобб - один з кращих «здобувачів» в світі, якщо не найкращий. Він знаходиться в міжнародному розшуку за вбивство своєї дружини і тому не може повернутися в Америку до своїх дітей. Тому, коли Сайто звертається до Кобба за допомогою, обіцяючи в обмін на це зам'яти цю кримінальну історію, той, не роздумуючи, погоджується. Він збирає кращу в своєму роді команду фахівців з вилучення. Однак Сайто потрібно не це, навпаки, йому необхідно впровадити ідею в голову іншої людини. Всі в один голос говорять, що це неможливо. Всі, крім Кобба. Адже він вже одного разу випробував впровадження - на своїй дружині...

Технологія проникнення в сни відкрила нові можливості для промислового шпигунства. Спеціаліст в цій області Домінік Кобб отримує складне замовлення: не просто вивідати секрет у сина енергетичного магната, а вселити йому думку, яка зруйнує імперію, створену батьком. В нагороду з Кобба будуть зняті звинувачення у вбивстві дружини і він зможе повернутися в США, де залишилися його діти. Коббу потрібні помічники, тому що вже довгий час він не може контролювати реальність снів, оскільки в них постійно з'являється його загибла дружина Мол.

Починається процес підготовки. У проекті беруть участь: замовник Сайто, архітектор реальності снів Аріадна, фармацевт Юсуф, імітатор Імс і сам Кобб.

На борту приватного літака їм вдається занурити Роберта Фішера в сон, але він знає, як протистояти шпигунству, тому, щоб домогтися результату, потрібно використовувати три рівні сну. Небезпека в тому, що якщо відійти в сон за допомогою снодійного, після смерті уві сні в реальність вже не повернутися. Команді Кобба вдається переконати Фішера, що якісь викрадачі намагаються вивідати у нього код від сейфа. Кобб входить в довіру до Фішеру і веде його до другого сну, де пропонує відповісти «замовнику» викраденням контрударом, проникнувши в його сон. Фішер погоджується. Але в третьому сні з'являється Мол. Вона вбиває Фішера. Єдиний спосіб врятувати його - це увійти в лімб. У лімбі Кобб розповідає історію, як насправді загинула Мол: вони разом провели якийсь час в лімбі і Мол не хотіла звідти йти, вважаючи цю реальність більш прийнятною для себе. Кобб навіюванням змусив її повернутися, але Мол не витримала реальності і наклала на себе руки, а його звинуватили у вбивстві.

Кобб знаходить Фішера і повертає його на третій рівень, де той після розмови з проекцією свого батька приймає рішення, заради якого було затіяно впровадження. Команда Кобба влаштовує трирівневий викид в реальність.

Кобб отримує можливість повернутися в Штати, але фінал фільму залишається відкритим: зробив він це в реальності, чи уві сні.

Інформація про фільм Початок (2010)

Рік: 2010
Основні актори: Леонардо Ді Капріо, Джозеф Гордон-Левіт, Том Гарді, Майкл Кейн Еллен Пейдж, Кен Ватанабе, Кілліан Мерфі, Маріон Котіяр

Фільм Початок (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016