Фільм Подвійний Форсаж (2003)

2 Fast 2 Furious
Постер до фільму Подвійний Форсаж (2003)

В головного героя цього фільму, який є можливість дивитись онлайн, Брайана є останній шанс на те, щоб довести свою вірність всій поліції і спіймати Домініка Торето, однак скористається він ним чи ні? Справа в том, що після попередньо вчиненого головним героєм поліція все менше і менше стала довіряти Брайанові і для того, щоб контролювати його, постійно шпигує за ним та спостерігає за його діями.

Такого повороту подій Брайан не очікував, тому він не один раз критикує такі дії поліції, однак вони не хочуть його слухати, адже знають про те, що людині, яка відпустила на волю злочинця не можна вірити.

Згідно поставленого завдання перед Брайаном він повинен впіймати головного злочинця на сьогоднішній день, якого звати Картер Верона. Роман Пірс, друг дитинства головного героя повинен допомогти Брайану в його справі і саме таким чином він здобуде для себе свободу.

Проте Пірс не дуже тепло відноситься до Брайана після того, як його посадили під домашній арешт, а сам головний герой став поліцейським. Тепер і найкращий друг дитинства не довіряє Брайанові і вважає, що він знову намагається його втягнути в неймовірно велику дурницю.

Проте після багаторазових переконань головного героя Роман все-таки погоджується на пропозицію стати вільною людиною. Скачати торрент даного фільму можна безкоштовно і таким чином спостерігати за тим, як Брайан починає знову подвійну гру, щоб і залишитись живим в тій ситуації, в якій він опинився з Романом і не сісти за грати, адже нагляд поліції ніколи не покидає його.

Інформація про фільм Подвійний Форсаж (2003)

Рік: 2003
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Universal Pictures
Режисер: Джон Синглтон
Основні актори: Пол Вокер, Єва Мендес Тайріс Гібсон, Майкл Ілі, Джеймс Ремар, Девон Аокі

Фільм Подвійний Форсаж (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016