загрузка...

Фільм Примарний вершник: Дух помсти (2011)

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Постер до фільму Примарний вершник: Дух помсти (2011)

Зараз у кожного поважаючого себе актора в Голлівуді повинна бути своя власна комікс-франшиза. У когось їх навіть кілька, але не про цих людей зараз мова. Розмова піде про Ніколаса Кейджа і його, якщо так можна висловитися, супер-анти-героя Примарного вершника, посланця пекла, який повинен заплатити по заслугах мерзотникам і негідникам всіх мастей. У другій частині пригод пекельного мотоцикліста, яка отримала назву "Примарний вершник 2", таким негідником став сам Диявол, який вирішив спуститися на грішну Землю в образі свого синочка. Грандіозну битву добра (в образі зла) зі злом можна подивитися онлайн у нас на сайті.

А поки вона відбуватиметься, каскадеру Джонні Блейз належить пройти нові випробування. Йому доведеться знову перетворитися в Примарного вершника, щоб уберегти невинного підлітка від сил пекла. Порятунок хлопчика не тільки позбавить світ від вторгнення Сатани, але і дасть Джонні довгоочікувану свободу, звільнивши його від прокляття. Ви впізнаєте його по зловіщому скреготу іржавих ланцюгів і реву потойбічного двигуна. Бережіться, вершник вже близько!

Бандити нападають на храм, щоб викрасти сина однієї з жінок. Чернець Моро поспішає звернутися за допомогою до Джонні Блейза, в обмін пропонуючи позбавити його від прокляття Вершника. Джонні береться за справу і, перевтілившись в Примарного Вершника, виходить на бандитів, які викрали дитину, але упускає ватажка Рея Керріган.

Прокинувшись в лікарню, Джонні втікає звідти і зустрічається з матір'ю хлопчика, Надею, яка говорить, що про місцезнаходження Керрігана може бути відомо лише одній людині - Василу. Вона розповідає, що народила Денні від Рорка, який одного разу врятував їй життя.

Від Васила Джонні дізнається, де Керріган, і разом з Надею вони звільняють Денні. Джонні не може контролювати Примарного Вершника, який намагається вбити Надю, але Денні вдається його зупинити. На ранок Джонні знову отримує людську подобу і разом з Надею, Денні і Моро їде в святилище. Тим часом Рорк наділяє вмираючого Керрігана темною силою, щоб він міг битися з Вершником.

У храмі монахи виганяють Вершника з Джонні. Моро розповідає про пророцтво, що стверджує, що Рорк передасть свою силу Денні, зробивши його Антихристом. Тому монахи вважають, що хлопчика треба вбити перш, ніж пророкування здійсниться.

Блекаут встигає вбити ченців і відвезти Денні до Рорка, який готується провести ритуал наділення силою. Джонні і Моро поспішають на виручку Денні і переривають ритуал. Моро гине від рук блекауту, який потім приймається за Джонні. Денні, усвідомивши в собі силу, викликає Примарного Вершника. Рорку вдається втекти, прихопивши з собою Денні. У гонитві за ними Вершник вбиває блекаут і заганяє Рорка назад в Пекло. Впоравшись з Гонщиком, Джонні бачить, що Денні мертвий. Він витягує тіло хлопчика з машини. Джонні більше не Примарний Вершник, але йому потрібно ще раз скористатися його силою. Джонні витягує руку і вона знову стає рукою Вершника, тільки горить не жовтим, а блакитним вогнем.

Інформація про фільм Примарний вершник: Дух помсти (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
Основні актори: Ніколас-Кейдж Віоланте Плачідо, Крістофер Ламбер, Кірен Хайдз, Джонні Вітуорт, Ідріс Ельба, Фергус Ріордан, Спенсер Уідлінг

Фільм Примарний вершник: Дух помсти (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам