Фільм Принцеса Монако (2014)

Grace of Monaco
360p Постер до фільму Принцеса Монако (2014)

Дивитись онлайн українською Принцеса Монако (2014)

Голлівудська кінодіва виходить заміж за принца Монако і перебирається жити в найменшу країну світу. Волелюбна американка відчуває себе чужою серед оточення чоловіка. Несподівана пропозиція давнього друга режисера Хічкока знятися в його новому фільмі загострює почуття незадоволеності, яке давно мучить Грейс. На тлі ескалації напруженості з Францією її чоловік, князь Реньє, сприймає ці метання і сумніви як примху. Грейс потрібно вирішити, що їй важливіше, самореалізація в кар'єрі, чи роль дружини і матері.

У 1956 році найбільш касова актриса свого часу, амбітна красуня Грейc Патріша Келлі виходить заміж за принца Монако, відмовляється від кінокар'єри і починає нове життя по іншу сторону Атлантики. П'ять років по тому свою улюбленицю приїжджає відвідати Альфред Хічкок. Грейс несказанно рада його візиту. Блідий вигляд княгині кидається йому в очі, але вона заявляє, що у неї все добре. Однак це вже давно не так. Вийшовши за принца, вона прийняла на себе зобов'язання, виконувати які для норовливої ​​і волелюбної американки виявилося зовсім не просто. Навіть після народження дітей вона не відчуває себе своєю в князівстві чоловіка. Реньє постійно зайнятий державними питаннями і Грейс дуже самотньо. Вона спалахує ідеєю знову опинитися на знімальному майданчику. Інформація про це просочується в газети. У Монако назріває скандал. Духовний батько Грейс переконує її не рубати з плеча, пояснюючи, що якщо Грейс піде на розрив відносин з принцом, дороги назад вже не буде, вона втратить не тільки шлюб, але і дітей.

Реньє схиляється до того, щоб поступитися вимогам генерала Шарля де Голля щодо оподаткування в Монако, але ця ситуація вкрай обурює Грейс. Крім того, вона активно виступає проти розтринькування коштів на бали і прийоми замість того, щоб направити їх на поліпшення умов в місцевих лікарнях.

Сестра Реньє плете інтриги, за його спиною домовляючись з де Голлем про захоплення влади в Монако в обмін на лояльність Франції, але таємне стає явним і Реньє встигає викрити змову. Тим часом Грейс вирішує прислухатися до слів свого духовного батька, включається в суспільне життя, вчить французьку і залишає думку відновити кар'єру. Вона бере участь в організації балу, куди запрошені перші особи багатьох держав і особисто направляє запрошення де Голлю, який його приймає. Її урочиста промова справляє велике враження на всіх і особливо на де Голля, який приймає рішення не починати військових дій проти Монако.

Показати деталі фільму

Фільм Принцеса Монако (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (14,447 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам