Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Принцеса Мононоке (1997)

Mononoke Hime / Princess Mononoke / もののけ姫
360p Постер до фільму Принцеса Мононоке (1997)

Дивитись онлайн українською Принцеса Мононоке (1997)

Події розгортаються в чарівному світі. Історія починається з нападу на село принца Асітака гігантського демона-кабана. У нього виходить відбити атаку звіра. Після битви він зауважує рану, залишену твариною. Цілителька, до якої звертається Асітака, каже, що принц незабаром помре. Він відправляється в подорож, щоб знайти протиотруту. Подорож триває досить довго. Незважаючи на свою недугу, головний герой ніколи не відмовляє в допомозі тим, хто її потребує. Чи зможе він знайти ліки?

Розширений опис до мультфільму "Принцеса Мононоке"

Одного разу на село народу емісі нападає величезний вепр, наділений демонічною силою. Асітака захищає людей від кабана, але отримує рану в бою. Місцевий цілитель каже йому, що він помре в найближчому майбутньому, якщо не зможе знайти протиотруту. Головний герой вирушає на пошуки ліків, відрізавши собі пасмо волосся.

Через деякий час йому зустрічаються самураї, які нападають на невинних жителів невеликого селища. Асітака заступається за них і відбиває атаку негідників. Він виявляє в собі чарівну силу, яку дає рана, нанесена вепром. Ця битва притягує увагу ченця, який приводить його в місто і розплачується за одну порцію рису для принца. На ранок Асітака йде.

Головний герой стає очевидцем протистояння лісових жителів і людей з Залізного міста на чолі з могутньою Ебосі. Ліс вибрав собі принцесу Мононоке (Сан - її друге ім'я), вовчицю Моро і кабана Оккото в якості захисників. Вони атакують караван людей, щоб помститися за вирубку дерев. Їх головна мета - усунути Ебосі, яка їде на головному візку. Моро накидається на неї, але отримує кулю з рушниці.

Асітака супроводжує караван до Залізного міста. Там він дізнається істинні причини конфлікту між сторонами. Через мить на Ебосі нападає Мононоке. Головний герой не дає їй заподіяти шкоду, але сам виявляється пораненим. Сан відводить його в ліс, де зцілює духом Сісігамі.

Тим часом, на цього самого духа полює мандрівний монах, щоб отримати винагороду. Слідуючи за Оккото, він знаходить Сісігамі і краде його голову. На допомогу приходять Асітака і Мононоке. Вони повертають духу те, що належить йому по праву і в останній сцені він зцілює головного героя від смертельної рани.

Показати деталі фільму

Фільм Принцеса Мононоке (1997) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.4/10 (256,214 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам