загрузка...

Фільм Природжений гонщик (2011)

Born to Race
Постер до фільму Природжений гонщик (2011)

Школяр Денні Крюгер - один з наймолодших членів національної гоночної команди США. Отримавши від спонсорів нову машину, Денні не може втриматися і їде похвалитися нею перед друзями. Ті вмовляють Крюгера блиснути майстерністю в вуличних гонках. Заїзд для Денні закінчується драматично: на своєму дорогому автомобілі він врізається на повному ходу в поліцейську машину. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав, але Денні виключають з гоночної команди, а мати відправляє його пожити до батька, колишньому гонщика, що залишив сім'ю сім років тому.

Денні Крюгеру всього 17 років, але він вже є членом національної гоночної команди США. Одного разу все змінюється. Приїхавши на дорогому спонсорському автомобілі до друзів на вуличні гонки, Денні піддається на їх умовляння і бере участь в одному заїзді. На повній швидкості машина Крюгера врізається в поліцейський патруль. Завдяки щасливому випадку ніхто не постраждав, але машина Денні повністю розбита.

На наступний день підлітка виключають з гоночної команди, а повернувшись додому, він дізнається від матері, що та вирішила відправити його пожити якийсь час в батька. Хлопець приймає цю новину вороже: батько покинув їх багато років тому, а коли жив у сім'ї, то тільки й робив, що пив. Однак мати залишається непохитною і батько Денні на наступний ранок забирає його. Виявляється, що у батька, колишнього професійного гонщика, є своя автомайстерня і молодший Крюгер знічев'я починає підробляти там в якості механіка.

У новій школі Денні записується в театральний гурток, де знайомиться і закохується в Джесіку. Дівчина відповідає йому симпатією, але їхні стосунки викликають незадоволення у Джейка, найпопулярнішого і найкрутішого хлопця в школі, з яким Джессіка кілька разів ходила на побачення. Незабаром між суперниками відбувається бійка, коли на вечірці Денні заступається за дівчину, з якою Джейк досить грубо поводився. Бійка переростає в вуличну автогонку, яка ледь не закінчується трагічно для Джейка і його друзів. Тим часом, всі в школі в передчутті майбутніх змагань, головний приз в яких - стипендія на навчання в кращій школі для гонщиків. Денні хоче взяти участь, але батько не дає своєї згоди, пославшись на те, що не бачить особливих змін в поведінці сина, пригадавши йому бійку і участь в гонках з Джейком. Денні в розпачі дзвонить матері і просить дозволити йому повернутися додому, кажучи, що не може жити з людиною, яка його ненавидить. Батько випадково підслуховує розмову.

Крюгер-старший потай від сина продає одну зі своїх старих гоночних машин, щоб допомогти Денні підготуватися до шкільної гонки, відремонтувати і відновити його автомобіль. Між батьком і сином відбувається перша довірлива розмова, батько просить вибачення і дозволяє Денні взяти участь в гонці.

День шкільних гонок. Джейк і Денні йдуть за результатами заїздів на рівні, в результаті обидва виходять у фінал. У фінальному заїзді машина Джейка несподівано вилітає за трасу і кілька разів перевертається в повітрі. Першим на допомогу вдається Денні, який дивом встигає витягнути Джейка з палаючої машини. Денні стає переможцем змагань.

Інформація про фільм Природжений гонщик (2011)

Рік: 2011
Жанр: Екшн, Спорт
Країна: США
Кіностудія: American Cinema International, ESX Productions
Режисер: Алекс Ранарівело
Основні актори: Джозеф Кросс, Джон Пайпер-Ферґюсон, Брандо Ітон, Ніколь Бадаан, Шеррі Стрінґфілд, Спенсер Бреслін, Крістіна Мур, Ерік Кінґ, Джоанна Є. Бредді, Метт МакКой

Фільм Природжений гонщик (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам