Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Привид Опери (1998)

The Phantom of the Opera / Il fantasma dell'opera
360p Постер до фільму Привид Опери (1998)

Дивитись онлайн українською Привид Опери (1998)

В основу фільму "Привид опери" ( "The Phantom of the Opera") покладено роман Гастона Леру, написаний ним у далекому 1910 році. Дія картини відбувається в Паризькій опері. Нікому раніше не відома оперна співачка Крістіна Дайє в силу ряду дивних і трагічних обставин отримує можливість виконати на сцені головну партію, що відразу робить її зіркою. Але головна героїня приховує від усіх одну таємницю - вона чує якийсь загадковий голос. Саме він і навчив Кристину співу.

Дівчина навіть не підозрює, що володарем цього голосу є той самий Привид опери, про якого в театрі ходить так багато чуток. Він закоханий в Крістіну, а тому готовий на все, навіть на вбивство. Але на шляху Привида встає друг дитинства Крістіни Рауль, який також закоханий у дівчину. Любов і ревнощі, заздрість і пристрасть - все сплелося в одне ціле на сцені Паризької опери...

Фільм Джоела Шумахера воістину геніальний. Блискуча режисура і ідеально підібраний акторський склад роблять його гідним уваги глядачів. Актори дуже проникливо передали емоції і переживання своїх героїв. Особливо вражають вокальні партії артистів. І звичайно ж, не можна не відзначити прекрасну музику великого Ендрю Ллойда Вебера, що лунає на протязі всього фільму.

Показати деталі фільму

Фільм Привид Опери (1998) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.2/10 (4,642 голосів)
Рейтинг: 4/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам