загрузка...

Фільм Привіт сім'ї (Камінь сім’ї Стоунів) (2005)

The Family Stone
Постер до фільму Привіт сім'ї (Камінь сім’ї Стоунів) (2005)

Комедійна мелодрама Томаса Безуча швидко стала популярною не лише в Америці, а й по всьому світу. Її сюжетні лінії відтворюють реальність життя багатьох пар, котрі тільки починають будувати спільне життя. За сюжетом фільму головні герої дівчина Мередіт та її парубок Еверетт вирішують побратись. Вона - скована та консервативна, любить вести бізнес та контролювати все навколо, а ось її партнер – трішки інакший: товариський, відкритий та невимушений. Протилежності притягуються, проте з таким твердженням готові посперечатись родичі одного з партнерів.

Дві половинки знаходять порозуміння між собою. Але не між родинами. Дивакувата родина Еверетта на Різдво оголошує бойкот Мередіт і не підтримує бажання пари побратися. Закохані спробують знайти підтримки у сетри та брата Еверетта, втім це тільки погрішить та ускладнить ситуацію. Крім негативу та скептицизму, успішну Мередіт зустріне багато сарказму, підколів та кумедних пригод. Чи вдасться парі після усіх родинних випробувань повернутись додому разом – підкаже лише фінальний кадр. Тож дивитись онлайн чи скачати торрент фільму «Привіт сім'ї (Камінь сім’ї Стоунів)» можна на нашому сайті ,перейшовши за вказаним посиланням.

Інформація про фільм Привіт сім'ї (Камінь сім’ї Стоунів) (2005)

Рік: 2005
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Томас Безуча
Основні актори: Сара-Джессіка-Паркер, Рейчел-Мак-Адамс Дермот Малруні, Дайан Кітон, Клер Дейнс, Люк Вілсон, Крейг Т. Нельсон, Тайрон Джордано, Брайан Дж. Уайт, Елізабет Різер

Фільм Привіт сім'ї (Камінь сім’ї Стоунів) (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам