Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Пробудження (2016)

Passengers
HD 1080p Постер до фільму Пробудження (2016)

Дивитись онлайн українською Пробудження (2016)

Дія фільму відбувається на космічному кораблі, який у автономному режимі мчить від перенаселеної Землі до нового місця проживання для більш ніж п'яти тисяч чоловік. Щоб пережити подорож довжиною в 120 земних років, всі пасажири введені в стан глибокого анабіозного сну. Однак через 30 років польоту в результаті технічного збою дві капсули на кораблі виходять з ладу і Джим та Аврора прокидаються задовго до прибуття до місця призначення. Знову заснути просто неможливо і герої фільму розуміють, що решту життя їм належить провести удвох.

Розширений опис до фільму "Пробудження" (2016)

Через космічний простір в режимі автопілота мчить зореліт «Авалон». Пункт призначення - планета Рідна обитель 2. Екіпаж і п'ять тисяч пасажирів перебувають в анабіозі. Корабель пролітає крізь метеоритну хмару. В одній з капсул для глибокого сну в результаті збою прокидається пасажир. Це Джим Престон, інженер-механік. Комп'ютерний стюард-голограма повідомляє Престону, що корабель прибуває до місця призначення, йому потрібно пройти в свою каюту, отримати багаж, потім необхідно прослухати вступний курс. Він виконує ці вказівки, але в навчальній аудиторії виявляє, що він там єдиний слухач. Джим бігає по кораблі, намагається зрозуміти, що сталося. Довідкові системи видають шаблонні тексти. Престон хоче проникнути в рубку корабля, але доступ стороннім туди заблокований. В бортовій обсерваторії Джим, нарешті, дізнається, що в силу якихось обставин він розбуджений завчасно. До кінця польоту залишається ще 90 років. Престон відправляє на Землю повідомлення зі звітом про події, але тут же його інформують, що відповідь буде отримано лише через кілька десятків років. Він відправляється в бар, де його зустрічає і пригощає віскі бармен-андроїд Артур. Він запрограмований на невимушене спілкування з відвідувачами бару, але на технічні питання у нього немає відповідей.

Престон живе на самоті на кораблі. Він знаходить інструкцію для користування капсулами глибокого сну і намагається знову зануритися в сон, однак у нього це не виходить. Артур втішає самотнього пасажира, пропонує йому перестати турбуватися про те, що неможливо контролювати і просто жити в своє задоволення. Престон заселяється в каюту для привілейованих пасажирів, розважається на інтерактивних атракціонах, дивиться фільми. Але поступово чоловік впадає в депресію. Він починає зловживати спиртним, перестає стежити за собою. Одного разу в якості розваги Артур використовує атракціон з виходом у відкритий космос. У розпачі він навіть намагається закінчити життя самогубством, вийшовши з шлюзу без скафандра, але в останній момент відмовляється від свого наміру. У приміщенні, де розташовуються капсули, Джим в одній з них помічає красиву дівчину. В каталозі він знаходить досьє на пасажирку. Це Аврора Лейн, письменниця і журналістка з Нью-Йорка. Престон прослуховує записане дівчиною інтерв'ю. Вона подобається йому все більше. Він постійно думає про неї, розмовляє про Аврору з андроїдом. В описі капсули Престон виявив алгоритм пробудження її мешканця. Він ділиться з Артуром сумнівами: йому дуже хочеться розбудити свою сплячу красуню, але він розуміє всю жахливість такого вчинку.

Минає рік після пробудження Престона. Він все ж будить Аврору, приховуючи всі сліди свого втручання в цей процес. Дівчині Джим повідомляє, що вона, так само як і він сам роком раніше, прокинулася в результаті якогось збою в програмі життєзабезпечення корабля. Дівчина робить спроби виправити ситуацію, робить те ж, що і Престон на початку своєї робінзонади, позитивних результатів її дії не приносять. Аврора змирилася з ситуацією, починає просто жити на кораблі: біг, плавання в басейні, бесіди з Джимом. Вона починає писати книгу про свою космічну подорож, бере інтерв'ю у Джима. Він розповідає, що зважився покинути Землю, оскільки там люди вже давно нічого не лагодять, а все просто замінюють. Престон сподівається, що на Рідний обителі 2 механіки будуть на вагу золота, для нього це найкраща перспектива, навіть незважаючи на те, що доведеться виплачувати борг за політ і відсотки з майбутніх заробітків. У відповідь Аврора взізнається про свої мотиви і плани на майбутнє. Починаюча письменниця втомилася перебувати в тіні свого батька, лауреата Пулітцерівської премії. Їй захотілося зробити щось визначне, щоб потім описати у своїй книзі. Аврора думала, що проведе в колоніальному космічному світі рік-другий, після чого повернеться на Землю. Однак тепер її мрії не судилося здійснитися.

Молоді люди подобаються один одному, вони починають більше часу проводити разом. Престон запрошує дівчину на романтичне побачення, потім вони рука об руку виходять у відкритий космос, побачення завершується в ліжку. На день народження Джим дарує Аврорі свіжозрізані троянди (саджанці різних рослин були виявлені ним в багажному відсіку), він збирається зробити Аврорі пропозицію руки і серця. Кільце Престон виготовив зі знайдених на кораблі дорогоцінних матеріалів. Але бармен-андроїд проговорюється, Аврора дізнається, що її пробудження відбулося не в результаті збою, а за бажанням Престона. В неї відбувається серйозна істерика, Аврора б'є Джима, який не захищається і навіть готовий прийняти смерть від руки коханої. У результаті пасажири ведуть роздільне існування: навіть в бар до Артура вони приходять кожен у свій день.

Намагаючись заслужити прощення Аврори, Джим висаджує в головному вестибюлі «Авалона» живе дерево. Появі рослини в недозволеному місці дивується ще один мешканець, який прокинувся. Це Гас Манкузо, помічник капітана. Молоді люди розповідають про те, що з ними сталося. Тим часом, система корабля все частіше дає збої. Періодично відключається електроенергія, блокуються двері кают і ліфтів, ламаються роботи. Манкузо погано себе почуває, його організм постраждав через позапланове пробудження. Він лягає відпочити, Престон теж намагається заснути. Аврора плаває в басейні. У цей момент на кораблі відключається гравітація. Вода в басейні перетворюється на величезну рідку кулю, з якої дівчина не може вибратися. Аврора ледь не гине. Рятує її тільки автоматичне перезавантаження системи штучної гравітації. Манкузо намагається з'ясувати, що відбувається на кораблі, чому дає збої система управління «Авалон». Він намагається вручну протестувати всі системи корабля, у чому йому повинні допомогти Аврора і Джим. Але сили покидають Гаса. Він укладається в Автодок (автоматичний доктор). Діагноз невтішний: в організмі Гаса відбулися незворотні зміни, почався некроз всіх тканин, він скоро помре. Будь-яке лікування вже безглузде, Автодок може лише запропонувати препарати, які полегшать його останні години. Манкузо вмирає. Перед смертю він просить Аврору і Джима продовжити розпочату ними справу. Несправність повинна бути усунена, інакше корабель загине. Він віддав їм браслет, що дає доступ до всіх відсіків корабля.

На «Авалоні» починається катастрофа, відключається електроенергія, виходить з ладу Артур, відмовляє система балансування тиску. Пара проникає в інженерний відсік, але там відбувається витік повітря, дівчина ледь не задихається через брак кисню. Престону вдається закрити пробоїни. Молоді люди отримують доступ до комп'ютера, що керує термоядерним двигуном корабля. Вони бачать сліди потрапляння метеоритів, в тому числі і на корпусі самого комп'ютера. Досвідчений механік, Престон знаходить запасні блоки і замінює ними пошкоджені. Але тут з'ясовується, що вийшла з ладу система вентиляції, це загрожує вибухом в паливній камері. Несправність можна усунути, лише проникнувши в сопло двигуна, оскільки заклинило кришку вентиляційного люка. Джим одягається в скафандр, щоб вийти у відкритий космос. Аврора благає його повернутися, їй одній не вижити на зламаному космічному кораблі. Заради порятунку решти п'яти тисяч пасажирів Джим готовий ризикнути власним життям. Температура в паливній камері підвищується до критичної позначки. Престон проникає в сопло, усуває несправність, але його виносить з сопла, трос, що з'єднує скафандр з корпусом корабля, обривається, Джим безпорадно дрейфує в безповітряному просторі, в його скафандрі закінчується кисень. Аврора в свою чергу надягає скафандр, виходить через шлюз у відкритий космос і повертає Джима на «Авалон». Вона поміщає тіло коханця в Автодок. Той повідомляє, що пацієнт мертвий. Однак браслет Гаса дозволяє дівчині змусити бездушний агрегат провести повний комплекс реанімаційних процедур, які повертають Престона до життя.

Джим і Аврора миряться, лагодять Артура і готові повернутися до колишнього способу життя. Але Престон дізнався, що Автодок можна використовувати в якості капсули. Однак цією можливістю може скористатися тільки один. Він пропонує Аврорі виправити вчинену ним помилку і приспати дівчину. Та не погоджується, тому решту життя пара проводить удвох (не рахуючи андроїда). Через вісімдесят вісім років члени екіпажу і пасажири виходять з анабіозу і входять в головний вестибюль «Авалона». Там вони виявляють мальовничі лісові хащі, птахів і струмки. Це подарунок від Джима і Аврори, які прожили тут довге щасливе життя разом.

Показати деталі фільму

Фільм Пробудження (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (249,056 голосів)
Рейтинг: 8.8/10 - 13 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам