загрузка...

Фільм Прокажена (1976)

Tredowata
Постер до фільму Прокажена (1976)

Хіба доля може посприяти Стефанії, якщо вона полюбила людину не свого кола? Красень-багатій, знатний вельможа Вольдемар запаморочив чарівній дівчині голову, всього лише раз глянувши на неї, та й сам перейнявся ніжними почуттями до цього зворушливого і трепетного створіння. Він готовий йти проти волі своєї сім'ї, оточення, друзів, знайомих і всього суспільства. Але і такі жертви не здатні зробити закоханих щасливими, адже доля вже приготувала свої сітки, а стара розлучниця з косою задоволено потирає руки.

Польща початку двадцятого століття. Прекрасні, розкішні замки, помпезні фонтани і зелені парки. Все тут наповнене умиротворенням і затишком, якщо поглянути з боку. Стефанія Рудецька, бідна дівчина скромного дворянського роду, змушена заробляти на життя, навчаючи юну Люцію з багатого аристократичного сімейства Поповських. Одного разу господарі приходять в гості, де гувернантка знайомиться з майоратом Вальдемаром Міхоровським.

Потрапивши в справжній замок, який краще б називати палацом, молода вчителька ніби переноситься прямо в казку про Попелюшку. Згодом виявляється, що власник казкових палаців Мацей колись давно був закоханий в бабусю Стефанії, але підкорився забороні сім'ї, хоча серце його досі страждає.

Вальдемар виявляється набагато міцніше духом і, кидаючи виклик усьому світові, дурним забобонам і догмам, оголошує юну дворянку своєю нареченою, але оточуючі не схвалюють його вчинку. Під маскою ввічливості і доброзичливості ховається остракізм, презирство, пиха.

На балу в честь майбутнього весілля аристократи вирішують покарати не в міру амбітну, на їхню думку, дівчину. Вони жахливо поводяться з нею, обзиваючи прокаженою, штовхають і сміються їй в обличчя. Стефанія кидається на вулицю, прямо під холодний проливний дощ. Після цього Рудецька хворіє і незабаром вмирає, так і не зробивши щасливим коханого.

Інформація про фільм Прокажена (1976)

Рік: 1976
Країна: Польща
Кіностудія: Film Polski, Zespól Filmowy "Silesia"
Режисер: Єжи-Гоффман
Основні актори: Ельжбета Старостецька, Лешек Телешиньський, Чеслав Воллейко, Ядвіга Бараньська, Ірена Малькевич, Маріуш Дмоховський, Анна Димна

Фільм Прокажена (1976) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам