загрузка...

Фільм Прощавай, Еммануель (1977)

Goodbye Emmanuelle
Постер до фільму Прощавай, Еммануель (1977)

Головна героїня була спорожнюю хижачкою, завжди шукала собі нових сексуальних пригод, і вже не в перший раз їй в щось вплутуватись. Зовсім це не дивує, адже вона Еммануель. Вона вже як справжній наркоман шукає хоч якийсь варіант пошуку насолод, і це в неї виходить зовсім непогано. Тільки нічим не здивувати жінку, бо вона знає дуже багато способів принести насолоду партнеру. З часом, це все стає істинним захопленням, яке перетворюється на якийсь сенс життя. Пройде ще небагато часу, і жінка зможе відчути те, що ніколи в житті ще не відчувала. Це абсолютно несподівано, трапляється зовсім неймовірне, що може повністю змінити її власне життя, бо саме це почуття вона до досі не опанувала.

Еммануель дивитись онлайн знову потрапляє в полон своїх почуттів. Жінка по-справжньому закохується. Вона готова абсолютно не все, щоб віддатися їй сповна і неймовірна насолода знову чекає божевільну дівчину. Вона також готова заплатити за це, адже нічого без наслідків не обходиться. За все потрібно боротись.

Героїня повністю розриває свої старі зв'язки, бажає забути своє минули життя, бо хоче повністю поринути в щось принципово нове. Еммануель скачати торрент хоче любити и бути тою, яку теж кохають. Саме з цим чоловіком вона захоче зв'язати своє життя, яке буде повне випробувань.

Інформація про фільм Прощавай, Еммануель (1977)

Рік: 1977
Країна: Франція
Кіностудія: Trinacra Films
Режисер: Жюст Жекін /Just Jaeckin, Франсіс Жакобетті /Francis Giacobetti, Франсуа Летер'є / François Leterrier, Франсіс Леруа /Francis Leroi/, Іріс Летанс /Iris Letans
Основні актори: Сильвія Крістель /Sylvia Kristel, Ален Кюні /Alain Cuny, Умберто Орсіні / Umberto Orsini

Фільм Прощавай, Еммануель (1977) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам