загрузка...

Фільм Психо (1960)

Psycho
Постер до фільму Психо (1960)

Один з найвідоміших психологічних трилерів всіх часів і народів «Психо» від легендарного майстра жахів Альфреда Хічкока. Чотири номінації на «Оскар», одна нагорода «Золотий глобус», страх і захоплення глядачів, визнання критики і хрестоматійна сцена вбивства у ванній. У Меріон Крейн є коханий чоловік, але вона нещаслива в особистому житті. Її не влаштовує статус коханки, дівчина мріє про повноцінну сім'ю.

Меріон хоче хоча б раз повечеряти зі своїм хлопцем вдома, а не в дешевому мотелі. Але коханому не до цього. Він по вуха в боргах, від яких навіть при самому вдалому розкладі зможе позбутися тільки через два роки. Бажання нового щасливого життя настільки велике, що коли в руках Меріон виявляється велика сума, довірена їй начальником, вона несподівано для себе самої викрадає гроші. Дівчина їде з міста куди очі дивляться і доля приводить її в невеликій безлюдний готель. Його господар - досить приємний, хоч і трохи сором'язливий молодий чоловік на ім'я Норман Бейтс. Йому дуже подобається Меріон, але щось заважає зробити перший крок. Всім без винятку кіноманам ми рекомендуємо дивитися онлайн «Психо» з українським перекладом.

Альтернативний опис до фільму "Психо"

Життя Меріон йде не так, як колись вона мріяла. Робота не доставляє радості, а роман з чоловіком навряд чи коли-небудь закінчиться весіллям. Несподівано Меріон отримує можливість заволодіти великою сумою грошей. Вона зважується на злочин, вже плануючи в голові своє нове вільне життя разом з коханим. З важким серцем Меріон їде з міста, а наостанок вирішується зупинитися в тихому мотелі біля дороги. Власник закладу Норман радий настільки несподіваною зустрічі, тільки ось його плани щодо майбутнього Меріон дуже неоднозначні. І тепер їй доведеться розплачуватися за випадково скоєний злочин власним життям.

Інформація про фільм Психо (1960)

Рік: 1960
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Ентоні Перкінс, Джанет Лі, Віра Майлз, Джон Гевін, Мартін Болсам, Джон Макінтайр, Саймон Оукленд, Вон Тейлор, Френк Альбертсон, Лорін Татл, Патриція Гічкок, Джон Андерсон, Морт Міллз

Фільм Психо (1960) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам