загрузка...

Фільм П'ятірка супергероїв (2013)

Super Buddies
Постер до фільму П'ятірка супергероїв (2013)

Володіти силою і міццю бажає кожен, проте важливо використовувати отримані можливості і навички виключно в благих цілях. Про це спочатку не здогадувалися дружні собаки ретривери, які вже неодноразово потрапляли в різні перепалки з вини власної неуважності або величезної цікавості. Ось і на цей раз п'ятірці доведеться навчитися уживатися з власними неординарними здібностями.

Все почалося на фермі Фернфілд, де Розабелла, Карапуз, Бі-Дог, Замараше і Будда несподівано для себе знаходять таємничі кільця. Ніхто б не подумав, що ці самі кільця володіють такими потужними можливостями і готові поділитися ними з собаками.

Саме тому звичайний день на звичайній фермі стає насиченим, незвичайним і яскравим. Крім того, з пустощами і цікавістю ретриверів все складається ще більш цікаво, адже п'ятеро норовливих, своєрідних псів просто не можуть з легкістю звільнитися і вийти зі складних ситуацій. А тут ще й характерні костюми собак у фільмі "П'ятірка супергероїв"...

Інформація про фільм П'ятірка супергероїв (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Key Pix Productions
Режисер: Роберт Вінс
Основні актори: Трей Лоні / Trey Loney, Джон Ратзенберґ / John Ratzenberger, Майкл Тейґен / Michael Teigen, Сем Адлер / Sam Adler, Джонатан Морґан Гейт / Jonathan Morgan Heit, Даріен Провост / Darien Provost, Гарлі Ґрем / Harley Graham, Джеремі Шіндер / Jeremy Shinder, Купер Рот / Cooper Roth

Фільм П'ятірка супергероїв (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+9 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам