Фільм П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Friday the 13th
Постер до фільму П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Кожна історія має свій початок, навіть та у якій немає місця добру і позитивним емоціям. Стрічка «П'ятниця 13-е – 1» розповідає про те як стартував шлях серійного вбивці Джейсона Вурхіса. В середині минулого століття в кришталевому озері затонув при таємничих обставинах молодий хлопець. Обставини злочину не були розкриті і справу вирішили залишити відкритою. Через рік у навколишніх поселеннях почалася серія жахливих вбивств. З першого погляду все виглядало як звичайна помста за якісь гріхи минулого, однак жертв було занадто багато.

На деякий час ситуація стихла, навіть злочини перестали виникати. Через це було вирішено знову відкрити літній табір для дітей на берегах кришталевого озера. Сюди приїхали старші вожаті, котрі будуть наглядати за шумними хлопцями і дівчатами. Поки вони готували всі умови для дітей, придумували ігри та розваги Джейсон Вурхіс не сидів без справи. Він спостерігав за своїми майбутніми жертвами. Коли табір наповнився жителями, маніяк вийшов на криваве полювання. Чи зуміють бідолашні діти найти спосіб протистояти жахливому злочинцеві можна взнати тільки після перегляду. Заради такого варто скачати торрент з цієї сторінки щоб дізнатися кінець стрічки.

Інформація про фільм П'ятниця 13-е - 1 (1980)

Рік: 1980
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Шон С. Каннінгем
Основні актори: Бетсі Палмер (Betsy Palmer), Едріен Кінґ (Adrienne King), Дженні Тейлор (Jeannine Taylor), Роббі Морґан (Robbi Morgan), Кевіе Бейкон (Kevin Bacon)

Фільм П'ятниця 13-е - 1 (1980) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика