загрузка...

Фільм П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Friday the 13th: The Final Chapter
Постер до фільму П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Довгою і кровопролитною була боротьба жителів містечка проти жахливого злочинця Джейсона Вурхіса. Декілька років поспіль він наводив страх на всю країну, однак у стрічці «П'ятниця 13-е - 4: Остання глава» все нібито закінчилося. Тіло запакували у мішок і відправили у морг на радість кожного громадянина. Однак герої помилилися у своїх здогадах. Хитрий маніяк лише вдав що мертвий, а після приїзду в медичний заклад вбив всіх працівників і з легкістю втік. Деякий час йому знадобився на те, щоб загоїти свої тяжкі рани, однак він готовий знову масово вбивати людей.

Першою його жертвою стала шумна компанія молодих людей які вирішили відпочити неподалік кришталевого озера. Поки Джейсон втамовував свою жагу крові, у містечко приїхав невідомий чоловік. Його звуть Роб, а відвідав він ці землі з метою помсти легендарному вбивці. Колись Вурхіс познущався над сестрою героя і почуття злості з того часу не покидає хлопця. Довгі роки він готовився до зустрічі з Джейсоном, а тому має неабиякі шанси отримати повну перемогу. Це нарешті дасть змогу жителям селищ навколо озера видихнути з полегшенням. Варто дивитися стрічку онлайн, щоб дізнатися долю Роба у цьому смертельному поєдинку.

Інформація про фільм П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984)

Рік: 1984
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Джозеф Зіто
Основні актори: Кімберлі Бек (Kimberly Beck), Пітер Бартон (Peter Barton), Корі Філдман (Corey Feldman), Ерік Андерсон (Erich Anderson), Кріспін Ґловер (Crispin Glover)

Фільм П'ятниця 13-е - 4: Остання глава (1984) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам