загрузка...

Фільм П'ятниця 13-е - 5: Новий початок (1985)

Friday the 13th: A New Beginning
Постер до фільму П'ятниця 13-е - 5: Новий початок (1985)

Нажаль важке, трагічне минуле людини часто дає про себе знати через деякий відрізок часу. Як його не намагаєшся забути, але поки є проблеми, цього зробити не вдасться. Головний герой картини «П'ятниця 13-е - 5: Новий початок» Томмі Джарвіс зрозумів це занадто пізно. Коли він був ще дитиною, йому довелося спостерігати жорстокі вбивства маніяка Джейсона Вурхіса. С того періоду вже пройшло багато років, однак ні психолог, ні самі сильні антидепресанти не змогли допомогти хлопцеві забути жахи того часу. Кожну ніч минуле приходить у тих рідких випадках коли вдається заснути.

Паралельно з цим у психіатричній лікарні містечка де живе герой відбувається серія вбивств. Спочатку один пацієнт накинувся з гострим предметом на іншого. Через декілька годин пару молодих людей знайшлись понівеченими у окремій кімнаті. Томмі вирішив самостійно поглянути на ці трупи. Після огляду персонаж зрозумів, що цей почерк нагадує жахливе дитинство. Джейсон Вурхіс повернувся і протистояти йому повинен саме Джарвіс. Варто скачати торрент фільму щоб подивитися на чергову боротьбу сміливого хлопця зі злом. Воно переслідує його по життю, тому настав час повністю очиститися від нього.

Інформація про фільм П'ятниця 13-е - 5: Новий початок (1985)

Рік: 1985
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Денні Стеінманн
Основні актори: Мелані Кіннаман (Melanie Kinnaman), Джон Шеперд (John Shepherd), Шавар Росс (Shavar Ross), Річард Йонґ (Richard Young), Марко Джон (Marco St. John)

Фільм П'ятниця 13-е - 5: Новий початок (1985) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам