загрузка...

Фільм П'ятниця 13-е. Частина Сьома: Нова кров (1988)

Friday the 13th Part VII: The New Blood
Постер до фільму П'ятниця 13-е. Частина Сьома: Нова кров (1988)

Інколи люди самі того не відаючи роблять погані вчинки за які пізніше потрібно буде відповідати. Головна героїня фільму «П'ятниця 13-е. Частина Сьома: Нова кров» відчула це на собі повною мірою. Найвідоміший маніяк нового часу Джейсон Вурхіс нарешті похований на дні Кришталевого озера, звідки і з’явився на цей світ. Нарешті всі жителі навколишніх поселень змогли заспокоїти свої розхитані нерви і почати жити заново. Однак ці часи тривали недовго. Маленька дівчинка Тіна Шепард у дитинстві часто спостерігала знущання батька над своєю матір’ю.

Внаслідок численних стресів у неї виникла здібність телекінезу, котру вона не може самостійно контролювати. У цьому їй вирішив допомогти доктор Круз. Героїня регулярно приходила до нього не сеанси і під час одного з них потужною хвилею енергії випадково оживила Джейсона. З цього моменту всі поселення навколо озера знову відчують на собі криваву різню і відчуття постійного страху. Більше немає сміливців які змогли би виступити проти постійного терору злочинця. Бідолашній Тіні доведеться пережити у своєму житті ще одне випробовування в бою з Вурхісом. Варто дивитися онлайн стрічку, щоб дізнатися про результат цього фантастичного протистояння.

Інформація про фільм П'ятниця 13-е. Частина Сьома: Нова кров (1988)

Рік: 1988
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Джон Карл Бючлер
Основні актори: Дженіфер Банко (Jennifer Banko), Джон Отрін (John Otrin), Сюзан Блю (Susan Blu), Лар Парк-Лінкольм (Lar Park-Lincoln), Кен Годдер (Kane Hodder)

Фільм П'ятниця 13-е. Частина Сьома: Нова кров (1988) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам