загрузка...

Фільм Ран (1985)

Ran
Постер до фільму Ран (1985)

Що вийде, якщо з'єднати сюжет шекспірівського «Короля Ліра» із середньовічними самурайськими легендами епохи Сенгоку (IV- VII ст)? До того ж, якщо за справу візьметься головний метр японського кінематографу Акіра Куросава? На результат ви можете подивитися онлайн у військовій драмі «Ран». Великий режисер ще до початку зйомок практично осліп і працював за допомогою асистентів, що опиралися на розкадрування, яке сам Куросава промальовував протягом десяти років. Після прем'єри була організована виставка робочих матеріалів. Крім усього іншого, картина вражає прекрасними декораціями і костюмами, відзначеними премією «Оскар».

«Ран» - це дзідайгекі, тобто історична костюмована драма. Фільм розповідає про падіння впливового аристократа на ім'я Ітімондзі Хідетора, який реально проживав в епоху воюючих провінцій. На відміну від шекспірівського героя, у Ітімондзі не три дочки, а три сини, які не в ладах один з одним, що призводить до загибелі їх могутнього клану.

Інформація про фільм Ран (1985)

Рік: 1985
Кіностудія: Greenwich Film Productions, Herald Ace, Nippon Herald Films
Основні актори: Тацуя Накадай, Акіра Терао, Джінпачі Недзу, Дайске Рю, Міеко Харада, Йошіко Міядзакі, Такеші Номура, Хісаші Іґава, Пітер, Масаюкі Юі

Фільм Ран (1985) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам