Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ребекка (1940)

Rebecca
360p Постер до фільму Ребекка (1940)

Дивитись онлайн українською Ребекка (1940)

Максиміліан де Вінтер сильно посумнів і постарів після болісних подій, пов'язаних зі смертю дружини, з якою він був щасливий. Подорожуючи, він зустрів юну Ван Хоппер і дуже прагне знову бути щасливим. Від безтурботної радості він абсолютно спокійний за долю молодої особи в новому будинку. Прислуга ніяк не бажає визнавати нову господиню, а жахлива атмосфера в домі не дає забути про діяльність колишньої дружини. Чи зможе Ван Хоппер поставити всіх на місце і відновити справедливість? І чи допоможе люблячий чоловік знайти правду?

На самому початку фільму мільйонер Максиміліан де Вінтер ховає свою кохану дружину. Щоб трохи забути про страшну втрату, він відправляється в тривалу подорож. У Монте-Карло він знайомиться з Ван Хоппер і її компаньйонкою. Невимушені бесіди спочатку переростають в дружбу, яка ще більше їх зближує. Чоловік починає сумувати за дівчиною, розуміє, що не хоче її втратити. Незабаром вдівець, сп'янілий юністю і красою нової знайомої, закохується і робить їй пропозицію. Бажаючи знайти щастя поруч з таким гідним чоловіком, дівчина погоджується і стає його дружиною. Щаслива пара відправляється в маєток Мендерлі.

Там їх чекають справжні випробування, що стали перевіркою істинності почуттів і ставлення один до одного. Незважаючи на досить довгий час, що минув після смерті господині, прислуга залишилася їй дуже відданою. Крім відкритої ненависті, молода Ван стикається з містичними подіями, які тут постійно відбуваються. Вона не має права чіпати речі покійниці і міняти місцями меблі, розставлені при її житті. Чоловік, зайнятий роботою, цього не помічає і зовсім не підтримує дружину. Йому незрозумілі її переживання і муки.

Спочатку Ван Хоппер боїться і вірить, що саме дух дружини хоче від неї позбавитися. Від відчаю і нерозуміння їй хочеться втекти. Але незабаром вона збирає всю свою волю в кулак, знаходить кривдників і стає тут повноправною господинею.

Показати деталі фільму

Фільм Ребекка (1940) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (99,289 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам