загрузка...

Фільм Рейс / Екіпаж (2012)

Flight
Постер до фільму Рейс / Екіпаж (2012)

Драма американського режисера Роберта Земекіса розповідає про крах авіалайнеру, що потерпів катастрофу у польоті. За штурвалом літака – льотчик Віп Уітакер . Він – один з найкращих працівників авіакомпанії. Але навіть профі попадають у катастрофи – під час польоту на висоті дев’ять тисяч метрів у лайнера відмовив двигун. Майстерність бути кращим можна було довести лише рішучістю та кмітливістю, вмінням ризикувати.

Першокласному пілоту дивом вдалось врятувати сотні пасажирів від смерті й повернутись додому живим. Втім, ФБР не поспішає дякувати герою, бо під час проведення розслідування детективи запідозрили головного пілота у спричиненні аварії. Віпа Уітакера звинувачують в алкоголізмі та вживанні наркотиків, а замість похвал та нагород льотчику висувають обвинувачення та чималий термін ув’язнення. Замість захисту своїх прав та свободи чоловік звинувачує себе у катастрофі та смерті кількох пасажирів і не розуміє наскільки глибоко може викопати собі яму своїми ж руками.

З десяти пілотів краху лайнера зміг запобігти лише головний герой Віп і керівництву компанії потрібно прийняти важливе рішення – залишити найкращого пілота живим чи наказати за ризик тисячами життів. Дивитись онлайн чи скачати торрент на фільм «Рейс» можна на нашому сайті у будь-який час.

Інформація про фільм Рейс / Екіпаж (2012)

Рік: 2012
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Роберт Земекіс
Основні актори: Дензел-Вашингтон, Джон-Гудман Дон Чідлі, Келлі Рейлі / Kelly Reilly, Брюс Ґрінвуд / Bruce Greenwood, Тамара Тьюні / Tamara Tunie, Браян Джераті / Brian Geraghty, Мелісса Лео / Melissa Leo, Надін Веласкес / Nadine Velazquez, Майкл Біслі / Michael Beasley, Раві Карпур / Ravi Kapoor, Ділан Кассман / Dylan Kussman, Ґарсел Беуаіс / Garcelle Beauvais, Вілл Шеррод / Will Sherrod, Картер Кабасса / Carter Cabassa

Фільм Рейс / Екіпаж (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам