загрузка...

Фільм Рембо 3 (1988)

Rambo III
Постер до фільму Рембо 3 (1988)

Після війни у В’єтнамі, Джон Рембо шукає душевного спокою і миру в забутому усіма буддистському монастирі в Таїланді. Час від часу, він бере участь у нелегальних боксерських боях, щоб підзаробити грошей. Паралельно з цим, Семюель Траутман, який був його колишнім командиром, проводить складну військову операцію по доставці зенітних установок «Stinger» для допомоги афганським повстанцям у боротьбі із загонами радянських військ. Траутман вирішив скористатись послугами Рембо, але при зустрічі Джон відмовляється.

Протягом переходу через кордон, конвоїри були атаковані радянським літаком. Внаслідок чого майже всі супроводжуючі моджахеди загинули, а сам командир Траутман потрапив у полон. Через деякий час, в монастир, де знаходиться Рембо, приходить агент ЦРУ. Він повідомляє Джону нещодавні новини і Джон вирішує повернутись до війська. Він просить, щоб його надіслали до Афганістану, але він працюватиме сам.

Агент переправляє його в Пакистан до самого кордону. Там Рембо зустрів провідника Гані, з яким переходять через кордон і вирушає на рятувальну операцію. Згодом до них приєднується місцевий хлопчик Хамід. Втрьох вони ідуть виконувати небезпечне завдання.

Інформація про фільм Рембо 3 (1988)

Рік: 1988
Країна: США
Кіностудія: Carolco Pictures
Режисер: Пітер МакДоналд
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Річард Кренна (Richard Crenna), Марк де Йонґ (Marc de Jonge), Картвуд Смітт (Kurtwood Smith), Сесон Ґабай (Sasson Gabai), Омар Шаріф (Omar Sharif)

Фільм Рембо 3 (1988) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам