загрузка...

Фільм Рембо 4 (2008)

Rambo
Постер до фільму Рембо 4 (2008)

Після попередніх життєвих перипетій, американський ветеран В’єтнаму Джон Рембо продовжує своє життя в відлюдній місцині Таїланду. Щоб загоїти душевні рани від постійного кровопролиття та збройної боротьби, він веде спокійний спосіб існування. Тут Рембо займається човнярським ремеслом та полює і продає змій.

Та одного разу, його спокій порушують християнські місіонери. В їхніх планах був перехід через річку Салуїн, для того, щоб доставити каренським племенам гуманітарну допомогу. За їхнім переконанням, Джон Рембо був єдиним, хто міг їм у цьому допомогти. Джон переконує групу місіонерів, що без зброї їхня допомога населенню буде недоречна і мало чим зуміє їм зарадити в боротьбі проти бірманських військ. Проте, наполеглива позиція та переконання місіонерки Сари Міллер таки перехилили його на їхню сторону і він допомагає їм перебратись через ріку.

Трохи згодом Рембо дізнається, що група потрапила в полон і тепер він перевозить через Салуїн підрозділ визволителів. Під час того, як Джон проводить їх до найближчого поселення, вони бачать, що бірмани вчинили жорстоку розправу над місцевими жителями.

Тепер Рембо разом з групою вирушає на пошуки полонених місіонерів.

Інформація про фільм Рембо 4 (2008)

Рік: 2008
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: LionsgateMillennium-Films
Режисер: Сільвестр Сталлоне
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Джулі Бенц (Julie Benz), Меттью Мерсден (Matthew Marsden), Ґрем МакТавіш (Graham McTavish), Рейнальдо Ґаллеґос (Reynaldo Gallegos), Пол Шульц (Paul Schulze), Меттью Вульф (Matthew Wolf)

Фільм Рембо 4 (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам