загрузка...

Фільм Рембо. Перша кров (1982)

First Blood
Постер до фільму Рембо. Перша кров (1982)

Головного героя цього фільму, який є можливість дивитись онлайн, звати Джон Ребмо і він не тільки експерт по зброї, але й досвідчений боєць, який знає ту справу, якою займався більшу частину життя та не раз отримував самі різноманітні винагороди та був відзначений як самий професійний та хороший військовий того часу.

Зараз головним завданням Джона є пристосуватися до мирного життя в сучасному світі та показати всім, що він може не лише бути хорошим військовим, але й відмінним сім’янином. Щоб довести це він влаштовується в затишному будинку та вирішує саме тут провести свій вільний від служби час. Але довго йому не вдається побути в своєму новому будинку в зв’язку з тим, що потребує допомоги його військове керівництво.

Тим часом він дізнається про те, що поминає останній його вірний та хороший друг і вважає, що найкраще вшанувати його пам’ять можна лише шляхом допомоги військовим. Однак під час своєї невеликої подорожі невеличким містом його виставляють з нього, вважаючи його звичайним волоцюгою, який немає власного житла і місця в цьому суспільстві.

Однак миритися з таким відношенням до себе головний герой не збирається і саме тому він повертається в місто для того, щоб добитися правосуддя та довести всім, що він гідний перебування в місті та поваги кожного його жителя. Скачати торрент цієї кінострічки та насолодитись її переглядом може хто завгодно.

Інформація про фільм Рембо. Перша кров (1982)

Рік: 1982
Країна: США
Кіностудія: Anabasis N.V., Elcajo Productions
Режисер: Тед Котчеф
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Річард Крена (Richard Crenna), Браян Деннегі (Brian Dennehy), Білл КакКінні (Bill McKinney), Джек Старет (Jack Starrett), Девід Карузо (David Caruso), Брюс Ґрінвуд (Bruce Greenwood)

Фільм Рембо. Перша кров (1982) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам