Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Римські канікули (1953)

Roman Holiday
360p Постер до фільму Римські канікули (1953)

Дивитись онлайн українською Римські канікули (1953)

В рамках офіційного турне в Рим приїжджає принцеса Анна. Її час розписаний по годинах: прийоми і візити, обіди та вечори. Втомлена від того, що все вирішується без її відома, дівчина переживає істерику. З вікон доноситься шум веселого натовпу і Анна вирішує втекти. Але перед цим лікар вколов їй снодійного і втікачка засинає посеред величезного і чужого Риму...

Події розгортаються в Римі. Юна принцеса Анна прибуває з офіційним візитом в столицю Італії. Весь її час розплановано. Але дівчині так не хочеться відвідувати нудні церемонії...

Принцеса переживає нервовий зрив і лікар вирішує зробити їй укол снодійного. Почувши веселі голоси італійської молоді, Анна вирішує втекти. Вона тікає через балкон, пробирається в кузов вантажівки і ось уже Рим біля її ніг. Але ліки беруть своє і дівчина засинає на парапеті. Там її знаходить журналіст Джо Бредлі. Йому не вдається дізнатися її адресу. Безвихідь змушує чоловіка відвезти красуню в свою квартиру. Принцеса рада такому збігу обставин, вона просить у нього трохи грошей і відправляється гуляти по Риму. Журналіст домовляється з фотографом Ірвіном про серію знімків і стежить за нею. Коли вони стикаються, Бредлі вдає, що це випадковість і герої проводять разом повний пригод день.

Агенти вистежують втікачку, але вона дає відсіч і разом з Джо зникає з поля зору. Молоді люди розуміють, що закохалися. Новини по радіо кажуть про те, що вважають Анну хворою і дуже стурбовані її хворобою. Принцеса розуміє, що повинна повернутися і Бредлі привозить її в посольство. Джо вирішує не публікувати знімки, які були таємно зроблені Ірвіном. Всі вважають, що журналіст збожеволів. На прес-конференції Ганна бачить серед гостей і Бредлі. Принцесі задають питання про те, яке місто їй запам'ятається найбільше. І, немов звертаючись до Джо, вона говорить про те, що ніколи не забуде Рим. На обличчі її посмішка, але в очах сльози.

Показати деталі фільму

Фільм Римські канікули (1953) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.1/10 (111,357 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам