загрузка...

Фільм Ріо 2 (2014)

Rio 2
Постер до фільму Ріо 2 (2014)

Картина «Ріо 2» познайомить всіх глядачів, що вирішили дивитися онлайн цю стрічку, зі старим добрим улюбленцем публіки. Довгий час папуга намагався завоювати серце неприступної дівчини свого роду, однак вона ніяк не піддавалась. Красота і геройство персонажа все-таки схилили подругу і між ними запалало справжнє кохання. Жили вони в спокої зовсім недовго. Невдовзі у пристойній сім’ї появилися маленькі пташенята. Поки вони були маленькі, то були лише втіхою для батьків, але настав той час, коли від дітей починаються великі неприємності.

Кожну хвилину за ними потрібно уважно дивитися інакше вони можуть поранити себе та інших мешканців пташиного містечка. Батька папуга вже встиг взяти участь в багатьох неприємних історіях пов’язаних з пташенятами. Більше він не бажає мучитися разом з дружиною Потрібно застосовувати більш жорсткі методи виховання. Однак як саме це зробити герой разом з коханою поки не знає. Чи зможуть вони досягти необхідного результату можна буде дізнатися після перегляду. Стрічка ідеально підходить для сімейного перегляду, та підвищення власного настрою завдяки позитивним емоціям.

Інформація про фільм Ріо 2 (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Карлос Салдана
Основні актори: Енн Гетевей / Anne Hathaway, Джесі Айзенберґ / Jesse Eisenberg, Леслі Ман / Leslie Mann, Джеймі Фокс / Jamie Foxx, Родріґо Санторо / Rodrigo Santoro, Джемейн Клемент / Jemaine Clement, Джон Леґуізамо / John Leguizamo

Фільм Ріо 2 (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам