загрузка...

Фільм Робокоп 2 (1990)

RoboCop 2
Постер до фільму Робокоп 2 (1990)

Картина «Робокоп 2» малює продовження альтернативної реальності темного майбутнього. Глядачі, що вирішили дивитися онлайн цю стрічку, зможуть побачити Детройт через сотню років. Після декількох конфліктів великого масштабу, люди були змушені збиватися докупи у великих містах. Тільки там були ще деякі умови для життя. Внаслідок цього на квадратний метр площі припадало декілька осіб. Неймовірно сильно піднявся рівень злочинності і зарадити цьому могла тільки організація ОСР.

У своєму управлінні вони мали справжнього робота поліцейського. Він був наполовину людиною, а на іншу кіборгом. Алекс Мерфі уже встиг себе проявити в декількох місіях і всім довів, що тільки такий захисник потрібен людству. В одній з останніх битв він зазнав поразки і його захопили торговці наркотиками. На основі його технологій вони вирішили скласти собі подібного воїна, щоб ОСР більше ніколи не змогло їх впіймати.

Тим часом в самій організації вирішили списати робокопа зі служби, а натомість створити більш надійний новий прототип який зможе задовольняти всі стандарти. Вони відремонтували Алекса, однак надалі ситуація повністю вийшла з під контролю.

Інформація про фільм Робокоп 2 (1990)

Рік: 1990
Країна: США
Кіностудія: Orion Pictures
Режисер: Ірвін Кершнер
Основні актори: Пітер Уеллер, Белінда Бауер, Джон Гловер, Маріо Мачадо, Ліза Гібсон, Джон Інгл, Том Нунен, Роджер Аарон Браун, Гебріел Деймон, Марк Ролстон

Фільм Робокоп 2 (1990) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам